1 4 2 300x188 - روز سوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز سوم هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۳ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در روز سوم هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز جمعه ۲۱ آذر ماه ۶۳ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۸ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۵ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ ساله ،maiden نژاد تروبرد، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب هج فانی زودتر از خط پایان گذشت و سراج الدین اندروا با اسب سلوینیا و امین محمدی با اسب زنیتال به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد ترکمن +۳ ساله با هم رقابت کردند که نیما اونق با اسب بایداق کهری زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ محمد خوجملی با اسب آتلار نایب قهرمان و طاهر گوگ نژاد با اسب یلکین امید سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون ۲ ساله برگزار شد که نادر صالح پور با اسب اورانیوم، پیمان قلرعطا با کویین لایتینگ و طاهر گوگ نژاد با اسب سانا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های نژاد تروبرد+۳سال با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب تاواجیگ، نادر صالح پور با اسب فیوری و قربان محمد اودک با اسب ماسانیا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد دوخون +۳ سال وارد دپار شدند که عبدالحلیم قبادی با اسب دل وین زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، نادر صالح پور با اسب دلنوا و امیر مختومی با اسب سیلوا گلد نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد دوخون ۲ ساله برگزار شد که یونس اورکلی با اسب فرانسه قهرمان شد، کمال دلیجه عطا با اسب آناشید و نادر صالح پور با اسب امپراطوری گری به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

2 5 1 300x188 - روز سوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول: ایزابلا

دور دوم:

دور سوم: آنالیدی | سروشا | آی نوا|شارا بوی

دور چهارم: فیوری

دور پنجم:بلک برد | تورال

دور ششم:

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۲۰۶ میلیون تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز سوم هفته سوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

دالیجه عطا 1 300x197 - روز سوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

کمال دلیجه عطا با کسب دو عنوان قهرمانی و یک نائب قهرمانی بهترین چابکسوار هفته سوم [جمعه] کورس پاییزه ۹۹ گنبدکاووس معرفی شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۳

۲۱ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86887

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک