امروز : چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105979

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:27 | ۱۸ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 213 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 57  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته یازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز شنبه (18 دی ماه)، 67 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 10 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 57 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6دور  1000، 1200 و 1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +4 ساله ، ترکمن، کلاس 5 به مسافت 1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال صالح پور  با اسب بانوی اودک زودتر از خط پایان گذشت و کیوان قلرعطا با اسب تاخته رستم خانی و یونس اورکلی با اسب  اغوزخان جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های 3 ساله، دوخون ، maiden  به مسافت 1000 متر با هم رقابت کردند که آرمین آق آتابای  با اسب لیدی سانگ و  آق اویلی بشگرد با اسب محبوبا و  عبدالحلیم قبادی  با اسب شکوه ناز سوم شد.

1 306 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

رقابت دور سوم میان اسب‌های +4 ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که نیمااونق با اسب بولد دنسر ، چابکسوار عبدالحلیم قبادی  با اسب نیوسامر و نادر صالح پور با اسب آنیکس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +4 ساله، دوخون –کلاس4 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که بهرام بینایی با اسب دوست بابا ، سراج الدین اندروا  با اسب هامون و محمد خوجملی با اسب گالاند مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +4 ساله، دوخون– کلاس6به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب دل تیا ، آرمین آق آتابای با اسب پائولتا و عبدالحلیم قبادی با اسب ریولیزا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

3 166 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +4 ساله، دوخون کلاس7 به مسافت 1200 متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب سیاتل اول شد، کمال صالح پور با اسب ترانه ناز و آرمین آق آتابای با اسب پرسالاربه ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

آرمین آق آتابای با یک قهرمانی، یک نائب قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛سردار سلیم- کیوان قره تپه
دور دوم؛مهیار-کامان لیدی- آلاله
دور سوم؛ساپرس گلد
دور چهارم؛زرین بندر-بلک اسپیدی-سه ویور
دور پنجم؛آرتا
دور ششم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و 923  میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز