امروز : جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105979

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:27 | ۱۸ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 213 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۵۷  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته یازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز شنبه (۱۸ دی ماه)، ۶۷ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۴ ساله ، ترکمن، کلاس ۵ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال صالح پور  با اسب بانوی اودک زودتر از خط پایان گذشت و کیوان قلرعطا با اسب تاخته رستم خانی و یونس اورکلی با اسب  اغوزخان جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۳ ساله، دوخون ، maiden  به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که آرمین آق آتابای  با اسب لیدی سانگ و  آق اویلی بشگرد با اسب محبوبا و  عبدالحلیم قبادی  با اسب شکوه ناز سوم شد.

1 306 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۴ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نیمااونق با اسب بولد دنسر ، چابکسوار عبدالحلیم قبادی  با اسب نیوسامر و نادر صالح پور با اسب آنیکس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۴ ساله، دوخون –کلاس۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که بهرام بینایی با اسب دوست بابا ، سراج الدین اندروا  با اسب هامون و محمد خوجملی با اسب گالاند مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +۴ ساله، دوخون– کلاس۶به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب دل تیا ، آرمین آق آتابای با اسب پائولتا و عبدالحلیم قبادی با اسب ریولیزا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

3 166 300x202 - روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله، دوخون کلاس۷ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب سیاتل اول شد، کمال صالح پور با اسب ترانه ناز و آرمین آق آتابای با اسب پرسالاربه ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

آرمین آق آتابای با یک قهرمانی، یک نائب قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛سردار سلیم- کیوان قره تپه
دور دوم؛مهیار-کامان لیدی- آلاله
دور سوم؛ساپرس گلد
دور چهارم؛زرین بندر-بلک اسپیدی-سه ویور
دور پنجم؛آرتا
دور ششم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۹۲۳  میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز