امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    87201

  • /
  • تاریخ :

    ۲۸ آذر ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 1 4 300x188 - روز دوم هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز دوم هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۱ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز دوم هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز جمعه ۲۸ آذر ماه ۶۱ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۱ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ ساله ،برنده نژاد ترکمن، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که امین محمدی با اسب قزم گل کلاته زودتر از خط پایان گذشت و محمد امین توماج با اسب ساریه و عبدالحلیم قبادی با اسب طاغن بای به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله با هم رقابت کردند که ستار مهرانی با اسب برایت زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ قربان محمد اودک با اسب ماسانیا نایب قهرمان و بهرام بینایی با اسب بولد رد سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون ۲ ساله برگزار شد که سراج الدین اندروا با اسب ماه تیپ، قربان محمد اودک با مرسانا (تل بیوتی) و آرمین آق آتابای با اسب کوموهو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

TN 2 4 300x188 - روز دوم هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون +۳ سال با یکدیگر رقابت کردند که نورمحمدبهادر با اسب تاوانورا، عبدالحلیم قبادی با اسب لندی و آق اویلی بشگرد با اسب شوالیه مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد دوخون +۳ سال وارد دپار شدند که موسی محمدی با اسب هامون زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، ستار مهرانی با اسب الماس بندر و قربان محمد اودک با اسب جولگا نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله برگزار شد که ستار مهرانی با اسب بست می سلکشن قهرمان شد، امین محمدی با اسب شایلیک و نورمحمد بهادر با اسب آدرینا۲ به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

TN 3 3 300x188 - روز دوم هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:سهند آراد

دور دوم: بولد لوژی- راکت من

دور سوم:آلپای

دور چهارم:پیر بابا- جان بابا- سوشا

دور پنجم:ویهان بابا- می هان- کی دو

دور ششم:

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۱۳۶ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته چهارم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

مهرانی ترکمن نیوز 300x188 - روز دوم هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

ستار مهرانی با کسب دو عنوان قهرمانی و یک نائب قهرمانی بهترین چابکسوار روز دوم هفته چهارم [جمعه] کورس پاییزه ۹۹ گنبدکاووس معرفی شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز