امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    104269

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:28 | ۰۵ آذر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

دوم هفته پنجم کورس پاییزه 1400 1 300x202 - روز دوم هفته پنجم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته پنجم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۰ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته پنجم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز جمعه (۵ آذر ماه)، ۶۰ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۶ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که رامین قهرمانی با اسب گیلدا وحدانی زودتر از خط پایان گذشت و یاسر جرجانی با اسب پهلوان گز  و مهرداد خوجملی با اسب بانوی اودک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب لاگرتا و نور محمد بهادر با اسب فنیکس و نیما اونق با اسب آرین مها سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب حاجی بهرام ، جواد آچاک با اسب کینگ بابا و سراج الدین اندروا با اسب وین دنسر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

دوم هفته پنجم کورس پاییزه 1400 2 300x202 - روز دوم هفته پنجم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون– کلاس۲ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی  با اسب جولگا ، نور محمد بهادر با اسب آپاچی و آق اویلی بشگرد با اسب آناشید مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس۵ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی  با اسب لادا فوکوس ، کمال دلیجه عطا با اسب شانی و یاسر جرجانی با اسب مون راکت مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۶ به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که یاسر جرجانی با اسب ادن لای اول شد، آرمین آق آتابای با اسب آرتا  و عبدالحلیم قبادی با اسب پراگ به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

عبدالحلیم قبادی با ۲ قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

دوم هفته پنجم کورس پاییزه 1400 2 1 300x202 - روز دوم هفته پنجم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛دلشاد طلایی
دور سوم؛یادگار نور
دور چهارم؛حیدر خان
دور پنجم؛جاناول
دور ششم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۸۶۱ میلیون و ۱۲۵ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز