امروز : شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۷,۵۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    91095

  • /
  • تاریخ :

    ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

هفته پانزدهم 300x188 - روز دوم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز دوم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۵۱ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته پانزدهم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل زمستانه گنبدکاووس روز جمعه (۱۵ اسفند ماه)، ۵۱ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۳۹ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰- ۱۲۰۰- ۱۶۵۰ و ۱۷۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ،کلاس۵، ترکمن، به مسافت ۱۶۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که سراج الدین اندروا با اسب درقوش دزقی زودتر از خط پایان گذشت و بنیامین جرجانی با اسب اغوزخان و نادر صالح پور با اسب یاشار۳ به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۳ ساله نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب فوکوس لاو زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و سراج الدین اندروا با اسب اسکای دنسر دوم و یونس اورکلی با اسب فوکوس بی سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۳ ساله نژاد تروبرد نویس استیکس به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب هج فانی، کمال دلیجه عطا با بریتانیا و نیما اونق با اسب اس اچ بوسفال به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

هفته پانزدهم 2 1024x640 - روز دوم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکس

در دور چهارم اسب‌های +۴ ساله نژاد دوخون- کلاس۱ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب سامین، کمال دلیجه عطا با اسب سوشا و رامین قهرمانی با اسب جان بابا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۴ ساله نژاد تروبرد کلاس۳ به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که سراج الدین اندروا با اسب بست می سلکشن زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، آق اویلی بشگرد با اسب اونیکس دوم و کمال دلیجه عطا با اسب هج تایم نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله نژاد دوخون کلاس۶ به مسافت ۱۷۰۰ متر برگزار شد که ابوطالب چاریزاده با اسب کی دو اول شد، جواد آچاک با اسب شاهان بندر و عبدالحلیم قبادی با اسب فرگل به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

الدین اندروا ترکمن نیوز 300x188 - روز دوم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکسچابکسوار برتر:

سراج الدین اندروا با کسب ۲ قهرمانی و یک نائب قهرمانی امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول: پادشاه مختومقلی – بچه سیناخ – آرشام یوسف
دور دوم: جانی دپ – پاپیتال – لاست بیوتی
دور سوم: گل آقا – اودیسه – بن آمون
دور چهارم: –
دور پنجم: ساکرامنتو – لاو هج
دور ششم: نیو کمپ

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون ۹۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی فصل زمستان ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز