امروز : جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۲۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    104810

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:17 | ۱۹ آذر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

محمدی کورس چهارم 300x202 - روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۵ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته هفتم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز جمعه (۱۹ آذر ماه)، ۶۵ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۵ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶دور  ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ساله ، ترکمن، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب تایلان مهران زودتر از خط پایان گذشت و طاهر گوگ نژاد با اسب آدبیک و بنیامین جرجانی با اسب طوفان امین جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب اسپیدانجل و آق اویلی بشگرد با اسب کویین لایتینگ و علی محمد غراوی با اسب وستینگ رز سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد  با اسب جان پرنس ، آرمین آق آتابای با اسب توکیو و سراج الدین اندروا  با اسب ولن جوی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که موسی محمدی با اسب لست مامبو ، رامین آق آتابای با اسب ریو تاش و آرمین آق آتابای با اسب گلداورورا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – کلاس۱ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب سامین ، ابوطالب چاریزاده با اسب اوسین بولت و کمال صالح پور با اسب جولگا  مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

اول هفته هفتم 300x202 - روز دوم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد کلاس۲ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی  با اسب جانامون اول شد، نادر صالح پور با اسب کارمن و موسی محمدی با اسب تونیکس به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

محمد خوجملی با ۳ قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛دلدل شاهوار
دور دوم؛اونانا
دور سوم؛بتاش- سلهان
دور چهارم؛ساپرس گلد- دموکراتیک لاو-ملوگیفت
دور پنجم؛آناشید- شلر
دور ششم؛تاواجیگ

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۲ میلیارد و ۷۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز