امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105047

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:56 | ۲۶ آذر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

هشتم کورس اسبدوانی گنبدکاووس 2 300x202 - روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با حضور سردار آزمون برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۹ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ روز دوم هفته هشتم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز جمعه (۲۶ آذر ماه)، ۷۷ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۸ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۹ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس ۳ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که موسی محمدی با اسب پهلوان گز زودتر از خط پایان گذشت و بنیامین جرجانی با اسب گل تاتار علیا و طاهر گوگ نژاد با اسب شاهکار شریفیان جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۲ ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که نیمااونق با اسب ژانتیا و بنیامین جرجانی با اسب مجیک لیدی و امیر مختومی با اسب کانر سوم شد.

سوم هفته هشتم کورس پاییزه گنبد 1 300x202 - روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با حضور سردار آزمون برگزار شد+ تصاویر

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۳ ساله، نژاد دوخون کلاس ۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب آرتین، بهرام بینایی با اسب دوست بابا و عبدالحلیم قبادی با اسب آوات به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های ۲ ساله، دوخون – نویس استیکس (جام سریک هورس) به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب هج رو ، نادر صالح پور با اسب مردان و آق اویلی بشگرد با اسب آماش مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های ۲ ساله، دوخون – maiden به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب کریس ، بنیامین جرجانی با اسب بست اسپید و محمد خوجملی با اسب ریو اسپید مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

هشتم کورس اسبدوانی گنبدکاووس 1 300x202 - روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با حضور سردار آزمون برگزار شد+ تصاویر

در دور ششم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس۵ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آرمین آق آتابای با اسب سرناز کت ، کمال دالی جه عطا با اسب فرناندو و یونس اورکلی با اسب چاماچو مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور هفتم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد برنده به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که رامین آق آتابای با اسب بوگاتی وینر اول شد، آرمین آق آتابای با اسب بل فوکوس و نیما اونق با اسب ریو جنتلمن به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

اویلی بشگرد چابکسوار 300x202 - روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با حضور سردار آزمون برگزار شد+ تصاویر

آق اویلی بشگرد چابکسوار برتر

چابکسوار برتر:

آق اویلی بشگرد با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:
دور دوم: (۱) احلام، (۱۱) کارتال، (۱۰) سه سوت
دور سوم: (۱۳) جنتلمن
دور چهارم: (۴) گاد آف وار-
دور پنجم: (۹) کینگ بابا، (۱۱) ریبل جان
دور ششم:
دور هفتم: (۷) مرحبا سلامه

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۴ میلیارد و ۵۲۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه ویژه به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

2 300x202 - روز دوم هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با حضور سردار آزمون برگزار شد+ تصاویر

لازم به ذکر است: هفته هشتم مسابقات اسبدوانی با حضور ملی‌پوش فوتبال کشورمان و جایزه ویژه «باشگاه سریک» سردار آزمون در دور چهارم به مبلغ ۲۶۱ میلیون تومان همراه شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز