امروز : پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۶,۸۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    92526

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:34 | ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

چهارم 1 300x188 - روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۷۲ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ روز دوم هفته نوزدهم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس روز یکشنبه (۱۵ فروردین  ماه)، ۷۲ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور  ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که بنیامین جرجانی با اسب یادگار جاهد زودتر از خط پایان گذشت و سراج الدین اندروا با اسب یل قیز صوفیان و طاهر گوگ نژاد با اسب یل یالی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۳ساله، دوخون، Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که امیر مختومی با اسب فشفشه و سراج الدین اندروا با اسب پرداد و نیما اونق با اسب سوکراتیس سوم شد.

اول هفته نوزدهم 2 300x188 - روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکسرقابت دور سوم میان اسب‌های۳ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نادر صالح پور با اسب ژوپیتر ، یونس اورکلی با اسب بل فوکوس و رامین قهرمانی با اسب سنسو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس ۲ بای بای کاپ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب اونیکس ، یونس اورکلی با اسب ریگان و بنیامین جرجانی با اسب بای بای چلنج مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس۱ شریف کاپ به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که نادر صالح پور با اسب اورانیوم زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، عید محمد غراوی با اسب سامین دوم و آرمین آق آتابای با اسب سایدن نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ساله، تروبرد کلاس۶ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب پرنسس هج اول شد، کمال دلیجه عطا با اسب شانی و امیر مختومی با اسب شایراد به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور هفتم اسب‌های ۳ ساله، دوخون maiden  به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب گینس زودتر از خط پایان گذشت و یونس اورکلی با اسب برای تو صداقت و سراج الدین اندروا با اسب بی صدا به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

دألیجه عطا بای بای کاپ 300x188 - روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکسچابکسوار برتر:

کمال دلیجه عطا با کسب دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛
دور سوم؛مرسیا
دور چهارم؛بست می سلکشن
دور پنجم؛
دور ششم؛لاله دل
دور هفتم؛اسطوره-آنتوریوم

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ سه میلیارد و ۲۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی فصل بهار ۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

گزارش از: یاشار نیازی
روابط عمومی هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز