امروز : جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105331

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:32 | ۰۳ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

T 1 300x202 - روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۶۵ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته نهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز جمعه (۳ دی ماه)، ۶۵ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۸ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷دور  ۱۰۰۰ و ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس۲ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که نور محمد بهادر با اسب یاد دیگجه زودتر از خط پایان گذشت و کمال دلیجه عطا با اسب یل قیز صوفیان و بنیامین جرجانی با اسب گل تاتار علیا جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

T 3 300x202 - روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۲ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب بست گنبد و یونس اورکلی با اسب سمیرامیس و نیمااونق با اسب ج-۶۹ سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که یونس اورکلی با اسب دیاباته پردیس ، نیمااونق با اسب لیدی کوئین و آق اویلی بشگرد با اسب قره یل مراوه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های ۲ساله، تروبرد– maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آرمین آق آتابای  با اسب فان فانی ، رامین قهرمانی با اسب گان وست گلد و یونس اورکلی با اسب لیدی جی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

T 2 300x202 - روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد – maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب اس اچ بوسفال ، کمال دلیجه عطا با اسب مولتی ریس و محمد خوجملی با اسب هج اکسل مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور ششم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد – کلاس۱به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آرمین آق آتابای با اسب بن ریو جانیرو ، کمال دلیجه عطا با اسب بنفیت وآق اویلی بشگرد با اسب اونیکس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور هفتمنیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۶  به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که نورمحمد بهادر با اسب فنیکس اول شد، یونس اورکلی با اسب رزاگلد و نیمااونق با اسب  اینیبل به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

T 5 300x202 - روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

چابکسوار برتر:

یونس اورکلی با دو قهرمانی، دو نائب قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛جانی بیگ سیاه پوش
دور دوم؛تاتیک
دور سوم؛گوفو- محبوبا
دور چهارم؛بلاروزا-سولاروشن
دور پنجم؛گرانیتون
دور ششم؛
دور هفتم؛فایرفیلد

T 6 300x202 - روز دوم هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۳ میلیارد و ۳۴ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز