امروز : چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۶,۲۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

از سری مسابقات اسبدوانی شهرستان گنبدکاووس

روز دوم هفته شانزدهم کورس زمستانه برگزار شد+عکس

  • کد خبر :

    91589

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    14:25 | ۲۲ اسفند ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 16 1 300x188 - روز دوم هفته شانزدهم کورس زمستانه برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز دوم هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۶۶ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ روز دوم هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس امروز جمعه (۲۲ اسفند ماه)، ۶۶ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۴ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+۴  ساله ،maiden، دوخون ، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که چابکسوار یونس اورکلی با اسب هایدرنجیا زودتر از خط پایان گذشت و سراج الدین اندروا با اسب ژالین ناز و نورمحمد بهارد با اسب لیدی استرایکر ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های۳ ساله نژاد تروبرد Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که چابکسوار رامین قهرمانی با اسب پاریس گلد جایگاه اول را کسب کرد، یونس اورکلی با گاد اسپید دوم شد و کمال صالح پور با اسب پالونیا سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۴ ساله نژاد تروبرد کلاس۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب تاواریش ، نادر صالح پور با اسب لاس وگاس و بنیامین جرجانی با اسب سزار به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۴ ساله نژاد دوخون- کلاس۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب آل بیوتی، یاسر جرجانی با اسب کادنزا و عبدالحلیم قبادی با اسب چولگا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

TN 2 8 300x188 - روز دوم هفته شانزدهم کورس زمستانه برگزار شد+عکس

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ ساله نژاد دوخون کلاس۲  به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که سراج الدین اندروا با اسب هج نورا زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، رامین قهرمانی با اسب آناشید دوم و نادر صالح پور با اسب ویهان بابا سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله نژاد دوخون کلاس۶ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نورمحمد بهادر با اسب پری بوس اول شد، محمد خوجملی با اسب آدر و عبدالحلیم قبادی با اسب دلوین به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

یونس اورکلی با دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:وست کول
دور دوم:تورتو-مارارز-سباستین-آنتاریو
دور سوم:فیوری-لاکسیدا
دور چهارم:بیوتی کالکشن
دور پنجم:بلک اسپیدی-حیدر خان- الماس بندر
دور ششم:سروین تاش

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی فصل زمستان ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز