امروز : چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106565

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:09 | ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 313 300x202 - روز دوم هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز دوم هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 61 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته سیزدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز شنبه (2 بهمن ماه)، 70 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 9 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 61 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 7دور  1000، 1200 و 1550 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های 3 ساله ، ترکمن، maiden به مسافت 1200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که پیمان قلرعطا با اسب آدبیک زودتر از خط پایان گذشت و یعقوب انفاس با اسب مهربد و آرمین آق آتابای با اسب آناشید2 جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +3 ساله، دوخون ، کلاس6 به مسافت 1000 متر با هم رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب کاسپین هج و آرمین آق آتابای  با اسب کارابیگ ، الله بردی طوئی  با اسب فست سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 3 ساله، نژاد تروبرد برنده به مسافت 1000 متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب فوکوس دنسر ، چابکسوار یونس اورکلی با اسب ریوشانی و آرمین آق آتابای با اسب ریوکاپری به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +3 ساله، دوخون –کلاس1 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا  با اسب اوسین بولت ، یونس اورکلی با اسب پرسپولیس و آق اویلی بشگرد  با اسب سایدن مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +3 ساله، دوخون – کلاس4 به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که ستار مهرانی با اسب سالار بندر ، محمد خوجملی با اسب زرین بندر و بنیامین جرجانی با اسب دل تیا  مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +4 ساله، تروبرد maiden به مسافت 1200 متر برگزار شد که نیمااونق با اسب ام آی اس اول شد، بنیامین جرجانی با اسب هج اکسل و کمال صالح پور با اسب آنیکس به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

دور هفتم نیز با رقابت اسب‌های 3 ساله، دوخون maiden به مسافت 1550 متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب کارابای اول شد، آق اویلی بشگرد با اسب میلی مامبو و جواد آچاک با اسب سلوین به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

یونس اورکلی 300x202 - روز دوم هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

یونس اورکلی با یک قهرمانی و دو نائب قهرمانی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛پهباد-آی نام بصیر-اسپارتاکوس ترکان
دور دوم؛
دور سوم؛
دور چهارم؛هج رو
دور پنجم؛سیمبا- آرتین
دور ششم؛ادن لاین
دور هفتم؛ماه سامر2- جان ایپک

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 3 میلیارد و 984 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های7گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز