TN 1 2 300x188 - روز دوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز دوم هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۱ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز دوم هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز دوشنبه ۱۷ آذر ماه ۶۱ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۹ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۲ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ،هندیکاپ کلاس ۶ نژاد ترکمن، به مسافت ۱۲۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یونس اورکلی با اسب سلنا پهلوان زودتر از خط پایان گذشت و نیما اونق نژاد با اسب دادلی گراش و نورمحمد بهادر با اسب سپیدار سیاه پوش به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.
در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب آریستو لیدی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ بهرام بینایی با اسب بولد رد نایب قهرمان و سراج الدین اندروا با اسب شانی سوم شد.
رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون ۲ ساله برگزار شد که سراج الدین اندروا با اسب هج نورا، کمال دلیجه عطا با هلدی گزل و ستار مهرانی با اسب پرداد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون+۳سال با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب یونی کورن، ستار مهرانی با اسب صاحب جمال و امیر مختومی با اسب یومای لووا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد دوخون +۳ سال وارد دپار شدند که آرمین آق آتابای با اسب رویتا سروین زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، نورمحمد بهادر با اسب کارول اسپید و عبدالحلیم قبادی با اسب طوطی نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله برگزار شد که نادر صالح پور با اسب اونیکس قهرمان شد، امین محمدی با اسب شایلیک و ستار مهرانی با اسب امیر خان ۲ به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

TN 2 3 300x188 - روز دوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:دلدل یلمه- آلبارس- دانیار عظیمی- آرای رمضانی

دور دوم: دستینی- مرحبا سلامه

دور سوم:مدکو- دلناز- جانان کو

دور چهارم:ورنوس

دور پنجم:

دور ششم:

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته سوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

صالح پور 300x188 - روز دوم هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

نادر صالح پور با کسب دو عنوان قهرمانی بهترین چابکسوار هفته سوم [دوشنبه] کورس پاییزه ۹۹ گنبدکاووس معرفی شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۵

۱۷ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86621

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک