امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

هفته 2 دور سوم عکس اول 300x202 - روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت 61راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته دوم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز شنبه (15 آبان ماه)، 61 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 4 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 57رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6 دور  1200 و 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +3 ساله ، ترکمن، maiden به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که  نور محمد بهادر با اسب سرو فام میر زودتر از خط پایان گذشت و کمال دلیجه عطا با اسب عشایر سیاهپوش و سراج الدین اندروا با اسب آیناز ابراهیمیان به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +3 ساله، دوخون ، کلاس 5 به مسافت 1200 متر با هم رقابت کردند که آرمین آق آتابای با اسب ماه سروین و نادر صالح پور با اسب الی شیبا و کمال دلیجه عطا با اسب آرسنال سوم شد.

هفته 2 دور سوم عکس دوم 300x202 - روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

رقابت دور سوم میان اسب‌های 2 ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که علی عطایی با اسب کارا بیگ ، نور محمد بهادر با اسب بایلندو و نیما اونق با اسب لاله قیز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های 2 ساله، دوخون– maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که نور محمد بهادر با اسب آماش (سی سنت) ، نیما اونق با اسب گاد آف وار و اله بردی طوئی با اسب بست اسپید مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های +3 ساله، نژاد تروبرد کلاس 5 به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب پرنسس هج ، کمال صالح پور با اسب کینگ ولد و امین محمدی با اسب ماسانیا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

هفته 2 دور سوم عکس سوم 300x202 - روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد کلاس2 به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب اونیکس اول شد، آرمین آق آتابای با اسب رای خان و رامین قهرمانی با اسب توربو به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

محمد بهادر چابکسوار برتر 300x202 - روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

نور محمد بهادر با دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛ سان آی- آرش دخت – امپرالیز مهر
دور دوم؛
دور سوم؛
دور چهارم؛ یو۲
دور پنجم؛
دور ششم؛

هفته دوم دور چهارم شنبه 300x202 - روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و 785 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته دوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری  شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز