امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106237

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:59 | ۲۴ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 3 11 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 56 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته دوازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز جمعه (24 دی ماه)، 66 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 10 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 56 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 7 دور  1000، 1200 و 1600  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+3  ساله ، ترکمن، کلاس3 به مسافت 1200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب یل یالی زودتر از خط پایان گذشت و عبدالحلیم قبادی با اسب بانوی اودک و کمال دلیجه عطا با اسب جانی بیگ سیاه جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +3 ساله، تروبرد، کلاس6 به مسافت 1200 متر با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب مولتی ریس و یونس اورکلی با اسب شانی باسط و ستار مهرانی با اسب مون راکت سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +4 ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که کیوان قلرعطا با اسب آرکاداش ، جواد آچاک با اسب قلیچ بابا و آرمین آق آتابای با اسب هج نایس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

اسبدوانی هفته دوازدهم 1 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور چهارم اسب‌های 3 ساله، ترکمن– برنده به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که طاهر گوگ نژاد با اسب کولی کلاته ، سراج الدین اندروا با اسب سالار فکوری و عبدالحلیم قبادی با اسب خان ناز خان مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +3 ساله، تروبرد– کلاس1 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که آرمین آق آتابای با اسب بن ریو جانیرو، بنیامین جرجانی با اسب جانامون و موسی محمدی با اسب تونیکس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور ششم اسب‌های +3 ساله، دوخون – کلاس3 به مسافت 1600 متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب آلپار، بنیامین جرجانی با اسب آذاراکس و سراج الدین اندروا با اسب پرنس آلپ مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور هفتم اسب‌های +3 ساله، دوخون – کلاس5 به مسافت 1600 متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب آی ثنا، کمال دلیجه عطا با اسب بریوبوی و بهرام بینایی با اسب اسپید انجل مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور سوم هفته دوازدهم 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

چابکسوار برتر:

محمد امین توماج با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛گالیلئو-فوکوس زر-منادله
دور سوم؛آنتوربو-جانان کو- انیبل
دور چهارم؛
دور پنجم؛بنفیت
دور ششم؛هامون-گالاند-آی نوا
دور هفتم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 3 میلیارد و 327 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 7گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز