امروز : جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106237

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:59 | ۲۴ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 3 11 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۵۶ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته دوازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز جمعه (۲۴ دی ماه)، ۶۶ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۶ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+۳  ساله ، ترکمن، کلاس۳ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب یل یالی زودتر از خط پایان گذشت و عبدالحلیم قبادی با اسب بانوی اودک و کمال دلیجه عطا با اسب جانی بیگ سیاه جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، تروبرد، کلاس۶ به مسافت ۱۲۰۰ متر با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب مولتی ریس و یونس اورکلی با اسب شانی باسط و ستار مهرانی با اسب مون راکت سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۴ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که کیوان قلرعطا با اسب آرکاداش ، جواد آچاک با اسب قلیچ بابا و آرمین آق آتابای با اسب هج نایس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

هفته دوازدهم 1 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور چهارم اسب‌های ۳ ساله، ترکمن– برنده به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که طاهر گوگ نژاد با اسب کولی کلاته ، سراج الدین اندروا با اسب سالار فکوری و عبدالحلیم قبادی با اسب خان ناز خان مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس۱ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آرمین آق آتابای با اسب بن ریو جانیرو، بنیامین جرجانی با اسب جانامون و موسی محمدی با اسب تونیکس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور ششم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – کلاس۳ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب آلپار، بنیامین جرجانی با اسب آذاراکس و سراج الدین اندروا با اسب پرنس آلپ مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور هفتم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – کلاس۵ به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب آی ثنا، کمال دلیجه عطا با اسب بریوبوی و بهرام بینایی با اسب اسپید انجل مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

سوم هفته دوازدهم 300x202 - روز دوم هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

چابکسوار برتر:

محمد امین توماج با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛گالیلئو-فوکوس زر-منادله
دور سوم؛آنتوربو-جانان کو- انیبل
دور چهارم؛
دور پنجم؛بنفیت
دور ششم؛هامون-گالاند-آی نوا
دور هفتم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۳ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز