امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

TN 1 15 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 60 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته دهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز جمعه (10 دی ماه)، 67 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 7 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 60 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6 دور  1000، 1200 و 1600  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های 3 ساله ، ترکمن، مبتدی  به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که ولی محمد علیزاده با اسب سرکش شیروان زودتر از خط پایان گذشت و موسی محمدی با اسب آی نام بصیر و رامین قهرمانی با اسب مهربد جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

TN 1 16 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور دوم مسابقات اسب‌های 3 ساله، ترکمن ، مبتدی و نبرده به مسافت 1000 متر با هم رقابت کردند که صادق ایمری با اسب ساوچی و فیض الله رجال با اسب صحرا گزل باسط و نیمااونق با اسب تهمینه مهربان سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +4 ساله، نژاد دوخون کلاس6 به مسافت 1000 متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب دل تیا ، موسی محمدی با اسب ریولیزا و موسی محمدی با اسب داز قره بولاغ به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

TN 2 15 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور چهارم اسب‌های +4 ساله، دوخون – کلاس5 به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که نور محمد بهادر با اسب زرین بندر ، نیمااونق با اسب جان دی وان و کمال دلیجه عطا با اسب پائولتا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های 3 ساله، دوخون– برنده به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب آماش ، نور محمد بهادر با اسب تسلا و آرمین آق آتابای با اسب کارابیگ مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

TN 2 14 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور ششم اسب‌های +4 ساله، دوخون – کلاس4 به مسافت 1600 متر با یکدیگر رقابت کردند که صادق ایمری با اسب رگنار ، یونس اورکلی با اسب جنتلمن و نور محمد بهادر با اسب امپراطور گری مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

چابکسوار برتر:برتر صادق ایمری 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

صادق ایمری با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛خان بیگلرگز-پری زاد آقسو
دور دوم؛آی خان یزدانی
دور سوم؛نیوالیزا
دور چهارم؛باسکار-ردلاین
دور پنجم؛جان پرنس
دور ششم؛

TN 1 13 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 2 میلیارد و 157 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

TN 1 14 300x202 - روز دوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز