امروز : پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۱,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    94597

  • /
  • تاریخ :

    ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 3 1 150x150 - روز دوم هفته بیستم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز دوم هفته بیستم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۵۹ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز دوم هفته بیستم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس روز شنبه (۲۵ اردیبهشت ماه)، ۵۹ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۴ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور  ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که  سراج الدین اندروا با اسب بال خان ارمشی زودتر از خط پایان گذشت و آرمین آق آتابای  با اسب شاهکار شریفیان  و طاهر گوگ نژاد با اسب زیبا صنم یزدانی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، تروبرد، Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که رامین آق آتابای با اسب گالیلئو و یونس اورکلی با اسب گرانیتون و کمال دلیجه عطا با اسب سوییت وینر سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۳ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نورمحمد بهادر  با اسب لیوزامن ، سراج الدین اندروا با اسب الوخان و یونس اورکلی با اسب رزاگلد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

2 3 3 300x211 - روز دوم هفته بیستم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکس

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – کلاس۳  به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب شین تیا ، سراج الدین اندروا با اسب آل بیوتی و نادر صالح پور با اسب هانیل مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ ساله، تروبرد، هندیکاپ کلاس۲ به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که محمد خوجملی با اسب تاواریش زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، ستار مهرانی با اسب هج فانی دوم و عبدالحلیم قبادی با اسب ریگان نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که بهرام بینایی با اسب دوست بابا اول شد، عبدالحلیم قبادی با اسب بن تانیش و یونس اورکلی با اسب آپاچی به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

3 3 4 150x150 - روز دوم هفته بیستم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد+عکسچابکسوار برتر:

سراج الدین اندروا با یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛آرچمان گز- اورانوس
دور دوم؛ان کاستا د لاوو
دور سوم؛تلی بالام
دور چهارم؛آناشید
دور پنجم؛
دور ششم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۳۴۷ میلیون و ۵۰۰  هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته بیستم مسابقات اسبدوانی فصل بهار ۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز