دوم 1 300x188 - روز دوم از هفته ششم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز:  دور دوم از هفته ششم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۶۶ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در روز اول هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز جمعه (۱۲ دی ماه)، ۶۶ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۳ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۳ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+۳  ساله ،کلاس ۵، ترکمن، به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسرجرجانی با اسب ساریه زودتر از خط پایان گذشت و رامین قهرمانی با اسب طاغان بای و نورمحمد بهادر با اسب یادگار جاهد به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله نژاد دوخون کلاس ۵ به مسافت ۱۲۰۰ متر با هم رقابت کردند که ابوطالب چاریزاده با اسب جنتلمن  و امیر مختومی با اسب اینسپشن و محمد خوجملی نفر سوم با اسب بلک ولف.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۳ ساله نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰متر برگزار شد که نادر صالح پور با اسب آیکان،  یاسر جرجانی با اسب عدنان خان و آرمین آق آتابای نفرسوم با اسب سیمبا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

قبادی اسب اس ای فرمول دور ششم 300x188 - روز دوم از هفته ششم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+عکس

در دور چهارم اسب‌های  +۴ ساله نژاد دوخون ـ maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد امین توماچ با اسب سیلوا گلد، آرمین آق آتابای با اسب مسافر و عبدالحلیم قبادی با اسب پری بوس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ساله نژاد تروبرد کلاس۱ به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که آق اویلی بشگرد با اسب بن ریو جانیرو زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، نادر صالح پور با اسب مجستیک دوم و محمدخوجملی  با اسب بنفیت نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله نژاد تروبرد کلاس ۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که عبدالحلیم قبادی با اسب اس ای فرمول اول شد، کمال دلیجه عطا با اسب تاواجیک و نادرصالح پور  با اسب هج تایم به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

صالح پور و میثم گودرزی 300x188 - روز دوم از هفته ششم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+عکس

چابکسوار نادر صالح پور درکنار میثم گودرزی مربی تکواندو (مالک اسب)

 

چابکسوار برتر:

نادر صالح پور با یک قهرمانی، یک نائب قهرمانی و یک مقام سوم امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:آذین دزپارت- صنم شاه

دور دوم:آیکال- آسنا خانم

دور سوم:بریتانیا۲- امرجنسی- سومر

دور چهارم:سراب سو-ژانت

دور پنجم:تونیکس- توی استوری

دور ششم:امیرخان۲- تاواشکا

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۳۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز دوم هفته ششم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

انتشار دهنده : Modir6
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۹

۱۲ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک