امروز : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۵۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

روابط عمومی و ارتباطات1 300x185 - روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات گرامی بادترکمن نیوز:  مقام معظم رهبری (مدظله العالی): “روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد”.

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار می کند و تعالی می بخشد.

بدون تردید هنر و مهارت روابط عمومی در ارتباط دو سویه صمیمانه و اثربخش بین مردم و حاکمیت نقشی بی بدیل به شمار آمده و گویای این نکته است که روابط عمومی ها صدای رسای افکار عمومی می باشند .
پُرواضح است که روح حاکم بر این حرفه حساس رعایت سه عنصر سرعت، دقت و شفافیت است که جلوه بارز آن را در ماههای اخیر که جامعه با شیوع بیماری کرونا دست و پنجه نرم میکند، در انتشار اخبار،اطلاعات وتولید محتواهای الکترونیکی به موقع و آگاهی بخش مشاهده نمودیم و نقش مهم عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی در کسب توفیقات حاصل شده قابل تحسین است.

۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به جامعه اطلاع رسانی گرامی باد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز