امروز : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105942

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:39 | ۱۷ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 305 300x202 - روز اول هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز اول هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۶۷ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته یازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز جمعه (۱۷ دی ماه)، ۶۷ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۰ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶دور  ۱۰۰۰ و ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۴ ساله ، ترکمن، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب «ساواش منصوب» زودتر از خط پایان گذشت و شایان خوجملی با اسب «آوش آراد» و جواد آجاک با اسب  «لاچین گز»  جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۴ ساله، دوخون ، maiden  به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب «آی سونا» و  کمال صالح‌پور با اسب «دلشاد طلایی»  آق اویلی بشگرد با اسب «نازچلنج» سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۳ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب بلاروزا ، چابکسوار عبداحلیم قبادی با اسب «مری کوئین» و نیما اونق با اسب «آلیش» به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون –کلاس۲ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب «هج رو» ، عبدالحلیم قبادی با اسب «آل بیوتی» و بنیامین جرجانی با اسب «تم تن» مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های ۳ ساله، دوخون– maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب ناز آفرین ، یونس اورکلی با اسب سمیرامیس و امین محمدی با اسب کامیلا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله، تروبرد کلاس۵ به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب لادا فوکوس اول شد، ستار مهرانی با اسب فرناندو و بنیامین جرجانی با اسب سلوینیا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

محمد خوچملی و آرمین اق آتابای هریک با دو قهرمانی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛ سولماز دمیرچلی- تاج محل گز
دور دوم؛ قلیچ بابا
دور سوم؛
دور چهارم؛
دور پنجم؛ بارانا-وین دنسر-ریبل جان-ولن جوی
دور ششم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۲ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

فردا شنبه ۱۸ دیماه ۱۴۰۰ روز دوم از هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز