امروز : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۹,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    87170

  • /
  • تاریخ :

    ۲۷ آذر ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 3 2 300x188 - روز اول هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۵ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در روز اول هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه ۲۷ آذر ماه ۶۵ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۶۰ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ،کلاس ۵ نژاد ترکمن، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که آرمین آق آتابای با اسب پوریا مختومقلی زودتر از خط پایان گذشت و یعقوب انفاس با اسب بانوی اودک و محمد خوجملی با اسب پادشاه مختومقلی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد دوخون +۳ ساله با هم رقابت کردند که میتن جرجانی با اسب لیوزا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ کمال صالح پور با اسب دلبرم نایب قهرمان و آرمین آق آتابای با اسب فریسا سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد تروبرد ۲ ساله برگزار شد که عبدالحلیم قبادی با اسب ژکو، کمال صالح پور با ایزابلا و رامین قهرمانی با اسب فرناندو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

1 237 300x188 - روز اول هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون ۲ سال با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب حیدرخان(سانت اتین)،آرمین آق آتابای با اسب کالکشن و رامین قهرمانی با اسب خان جوی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد تروبرد +۳ سال وارد دپار شدند که رامین قهرمانی با اسب تونیکس زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، آرمین آق آتابای با اسب توی استوری و نادر صالح پور با اسب هج تایم نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد دوخون+۳ ساله برگزار شد که محمد امین توماج با اسب زیبانا قهرمان شد، آرمین آق آتابای با اسب پائولو دیبالا و محمد خوجملی با اسب بلیندا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

TN 1 3 300x188 - روز اول هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول: بای بای سلاق- گدرسن سجادی- آرای رمضانی

دور دوم:گل آترینه

دور سوم:

دور چهارم:

دور پنجم: اونیکس

دور ششم:

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۱۱۳ میلیون  و ۵۰ هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

photo 2020 12 17 17 11 31 300x211 - روز اول هفته چهارم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدچابکسوار برتر:

آرمین آق آتابای با کسب یک عنوان قهرمانی و سه نائب قهرمانی و یک مقام سوم بهترین چابکسوار روز اول هفته چهارم [پنجشنبه] کورس پاییزه ۹۹ گنبدکاووس معرفی شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز