امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

2 205 300x202 - روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت 57 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته چهارم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه (27 آبان ماه)، 57  راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 6 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 51 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6 دور 1000، 1200 و 1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+3 ساله ، دوخون ، کلاس3 به مسافت1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که  امیر مختومی با اسب ناز قورام زودتر از خط پایان گذشت و بنیامین جرجانی با اسب آذاراکس و عبدالحلیم قبادی با اسب سانا به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های 2ساله، ترکمن ، maiden به مسافت 1000 متر با هم رقابت کردند که علی عطایی با اسب تنها و موسی محمدی با اسب گل اوسر باسط و طاهر گوگ نژاد با اسب دیاکو کلاته سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 2 ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب ریو کاپری، نیما اونق با اسب توو آنا و رامین قهرمانی با اسب پنسیلوانیا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +3 ساله، دوخون کلاس5 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا با اسب چلسی ، ابراهیم قره داشلی با اسب بلک لیدی و عبدالحلیم قبادی با اسب جان دی وان مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های 2 ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب هج رو ، کمال صالح پور با اسب کریس و سراج الدین اندروا با اسب ناز آفرین  به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد maiden به مسافت 1200 متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب فوکوس سرخ اول شد، مهران عطا  با اسب ادن لاین و نیما اونق با اسب سباستین به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

1 297 300x202 - روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

چابکسوار برتر:

محمد خوجملی با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛الیف
دور سوم؛سکرین- رایز اند شاین
دور چهارم؛
دور پنجم؛
دور ششم؛هج اکسل- فوکوس زر- اسکای دنسر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و 706 میلیون و 250 هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری  شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز