امروز : شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۸۲,۱۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    103963

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:35 | ۲۷ آبان ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 205 300x202 - روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۵۷ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته چهارم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه (۲۷ آبان ماه)، ۵۷  راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۶ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۱ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+۳ ساله ، دوخون ، کلاس۳ به مسافت۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که  امیر مختومی با اسب ناز قورام زودتر از خط پایان گذشت و بنیامین جرجانی با اسب آذاراکس و عبدالحلیم قبادی با اسب سانا به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۲ساله، ترکمن ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که علی عطایی با اسب تنها و موسی محمدی با اسب گل اوسر باسط و طاهر گوگ نژاد با اسب دیاکو کلاته سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب ریو کاپری، نیما اونق با اسب توو آنا و رامین قهرمانی با اسب پنسیلوانیا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۵ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا با اسب چلسی ، ابراهیم قره داشلی با اسب بلک لیدی و عبدالحلیم قبادی با اسب جان دی وان مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب هج رو ، کمال صالح پور با اسب کریس و سراج الدین اندروا با اسب ناز آفرین  به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد maiden به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب فوکوس سرخ اول شد، مهران عطا  با اسب ادن لاین و نیما اونق با اسب سباستین به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

1 297 300x202 - روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

چابکسوار برتر:

محمد خوجملی با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛الیف
دور سوم؛سکرین- رایز اند شاین
دور چهارم؛
دور پنجم؛
دور ششم؛هج اکسل- فوکوس زر- اسکای دنسر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۷۰۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته چهارم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری  شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز