امروز : چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106745

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:22 | ۰۷ بهمن ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

4 129 300x202 - روز اول هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 58  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته چهاردهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز پنجشنبه (7 بهمن ماه)، 69 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 11 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 58 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 7دور  1000 و 1200  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های 3 ساله ، ترکمن، maiden به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که ولی محمد علیزاده با اسب گل جودر زودتر از خط پایان گذشت و کمال صالح پور  با اسب خان بیگلر گز و نیمااونق با اسب  امیر سردار قلی پور جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +3 ساله، دوخون ، کلاس 6 به مسافت 1200 متر با هم رقابت کردند که ابراهیم قره داشلی  با اسب دیلا خانم و کیوان قلرعطا با اسب ساکانا ، کمال دلیجه عطا با اسب آی سونا سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 3 ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت 1200 متر برگزار شد که یونس اورکلی  با اسب پنسیلوانیا ، چابکسوار کمال دلیجه عطا با اسب فرعون و کیوان قلرعطا با اسب تووآنا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های 3 ساله، دوخون –maiden به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که کیوان قلرعطا با اسب مهیار ، صادق ایمری  با اسب مانا اردلان و ابراهیم قره داشلی با اسب ماشگانا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +3 ساله، تروبرد– کلاس2 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا  با اسب توی استوری ،  ستار مهرانی با اسب جانامون و یونس اورکلی با اسب تاواجیگ مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم با رقابت اسب‌های 3 ساله، دوخون maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که بنیامین جرجانی  با اسب مادیان گنج اول شد، یونس اورکلی با اسب کرال و کمال دلیجه عطا  با اسب المینای به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

دور هفتم نیز با رقابت اسب‌های +4 ساله، دوخون maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که قربان محمد اودک با اسب خوجاین اول شد، نیمااونق با اسب جانان کو و یونس اورکلی با اسب ناز مرام  به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

کمال دلیجه عطا با یک قهرمانی، یک نائب قهرمانی و دو مقام سومی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛رز ناز
دور دوم؛سیاتل-آلپای
دور سوم؛ری شینوبی
دور چهارم؛یاد دائی- کریستوفر-سلهان
دور پنجم؛سوپر ماریو
دور ششم؛پری سیما-اورنینا-داز نیز
دورهفتم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 3 میلیارد و 281 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 7گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه هشتم بهمن ماه 1400 روز دوم از هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز