امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۸۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

21° سانتی گراد

  • کد خبر :

    87500

  • /
  • تاریخ :

    ۰۴ دی ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 300x188 - روز اول هفته پنجم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته پنجم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۷ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز اول هفته پنجم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه ۴ دی ماه ۶۷ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+۳ ساله ،کلاس ۴ نژاد ترکمن، به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسر جرجانی با اسب گدرسن سجادی زودتر از خط پایان گذشت و آرمین آق آتابای با اسب پوریا مختومقلی و بنیامین جرجانی با اسب آلبارس به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۲ ساله نژاد دوخون maidenبه مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب ارتورل زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ رامین قهرمانی با اسب هرتیک نایب قهرمان و طاهر گوگ نژاد با اسب میس دالگا سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ساله نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰متر برگزار شد که نورمحمد بهادر با اسب اودیسه، آق اویلی بشگرد با بن آمور و محمد امین توماج با اسب اس اچ بوسفال به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های  +۳ ساله نژاد دوخون ـ ریتد کاندیشن الوونس کلاس ۶ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب دیو، ابوطالب چاریزاده با اسب شین تیا و آرمین آق آتابای با اسب ردلاین مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ساله نژاد دوخون ـ کلاس۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر وارد دپار شدند که نورمحمد بهادر با اسب جالیسکو زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، امیر مختومی با اسب نازقورام و آرمین آق آتابای با اسب رویال سروین نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ساله نژاد تروبرد کلاس ۵ برگزار شد که موسی محمدی با اسب فیوری قهرمان شد، قربان محمد اودک با اسب ماسانیا و آرمین آق آتابای با اسب سانچی به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:خان بولگ-تاج دشت ناز-جلوه سیاه پوش-سردار سخاوی

دور دوم:

دور سوم:هیرواستار

دور چهارم:فرگل

دور پنجم:صاحب جمال-ویهان بابا

دور ششم: راکت من-الوکینگ

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته پنجم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز