امروز : جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    105015

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:42 | ۲۵ آذر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

اول هفته هشتم کورس پاییزه گنبدکاووس عکاس آرزو بسیا 1 300x202 - روز اول هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز اول هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۷۴ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته هشتم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه (۲۵ آذر ماه)، ۷۴ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۹ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۵ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰  متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که فیض الله رجال با اسب کیوان قره تپه زودتر از خط پایان گذشت و جواد آچاک با اسب اصیلا ایزدی و رضا فهیمی با اسب کی بد راز جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که ابراهیم قره داشلی با اسب دیلا خانم و آرمین آق آتابای با اسب جهان بابا و آق اویلی بشگرد با اسب بیوک آدا سوم شد.

اول هفته هشتم کورس پاییزه گنبدکاووس عکاس آرزو بسیا 3 300x202 - روز اول هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نادر صالح پور با اسب آلکس مورگان ، نور محمد بهادر با اسب سلطانا بوی و یونس اورکلی با اسب توو آنا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که رامین قهرمانی با اسب آلپای ، یونس اورکلی با اسب سایلان هج و کمال دلیجه عطا با اسب ترانه ناز مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس۶ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ستار مهرانی با اسب سباستین ، نیما اونق با اسب ام آی اس و کمال دلیجه عطا با اسب مولتی ریس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

اول هفته هشتم کورس پاییزه گنبدکاووس عکاس آرزو بسیا 4 300x202 - روز اول هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور ششم اسب‌های +۳ ساله، دوخون – کلاس۶ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که امین محمدی با اسب آی بندر ، نور محمد بهادر  با اسب سامیرا و عبدالحلیم قبادی با اسب بریو بوی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور هفتم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۲ به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که امین محمدی  با اسب آلپار اول شد، نور محمد بهادر با اسب امپراطور گری و محمد خوجملی با اسب شین تیا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

امین محمدی با دوقهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

اول هفته هشتم کورس پاییزه گنبدکاووس عکاس آرزو بسیا 2 300x202 - روز اول هفته هشتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛جاوید دزپارت- تام آی
دور دوم؛اوکی لاکی- لاواندا- کازوما- دل آسا
دور سوم؛بلاچو
دور چهارم؛آی سونا
دور پنجم؛
دور ششم؛من راکت
دور هفتم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۹۸۹  میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز