امروز : پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    89075

  • /
  • تاریخ :

    ۰۳ بهمن ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

3بهمن ترکمن نیوز 300x300 - روز اول هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز اول از هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۵۹ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در روز اول هفته نهم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل زمستانه گنبدکاووس روز جمعه  (۳ بهمن ماه)، ۵۹ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰  رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شدند و ۴۹ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰، ۱۲۰۰و ۱۴۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۴ ساله ،maiden، ترکمن، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که طاهر گوگ نژاد با اسب سزار مهر زودتر از خط پایان گذشت و نورمحمد بهادر با اسب صنم شاه و رامین قهرمانی با اسب آرشام یوسف به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۳ ساله نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که امیر مختومی با اسب مارشال و کمال دلیجه عطا با اسب ریو جنتیله و رامین قهرمانی نفر سوم با اسب ادن لاین سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۴ ساله نژاد تروبرد کلاس۱ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که عبدالحلیم قبادی با اسب ریگان، محمد خوجملی با اسب گلدن استیت و موسی محمدی با اسب مستردن به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۴ ساله نژاد تروبرد ـ کلاس ۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که رامین قهرمانی با اسب تاواجیگ، نادر صالح پور با اسب لاو هج و کمال دلیجه عطا با اسب بست می سلکشن مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ ساله نژاد دوخون کلاس ۶ به مسافت ۱۴۵۰ متر وارد دپار شدند که محمد خوجملی با اسب تارلان زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، نیما پقه با اسب آتلان تای دوم و کمال دلیجه عطا با اسب فرگل نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله نژاد دوخون کلاس ۴ به مسافت ۱۴۵۰ متر برگزار شد که ابوطالب چاریزاده با اسب جنتلمن اول شد، محمد خوجملی با اسب بلک ولف و عبدالحلیم قبادی با اسب تکنو به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

خوجملی چابکسوار برتر 300x300 - روز اول هفته نهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکسمحمد خوجملی با یک قهرمانی و دو نائب قهرمانی امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:لوتو سیاه پوش-ترکمن شادنگز

دور دوم:پالونیا۲-پرداد۲-لجندری

دور سوم:بن ریو جانیرو-بای بای چلنج

دور چهارم:

دور پنجم:جی جی

دورم ششم:آلپار- میراب

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۳۶۳ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته نهم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز و زمستان ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز