امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۵۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    94992

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    20:02 | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

بیست و یکم مسابقات اسبدوانی 300x211 - روز اول هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با رقابت 66 اسب به خط پایان رسید+عکسترکمن نیوز: روز اول هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۶۶ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛روز اول هفته قهرمانی رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس روز پنجشنبه (۳۰ اردیبهشت ماه)، ۷۰ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۶ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، هندیکاپ کلاس ۱ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که مهران عطا با اسب آتلار زودتر از خط پایان گذشت و نورمحمد بهادر با اسب یاد دیگجه و یاسر جرجانی با اسب یلکین امید به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

TN 2 10 300x211 - روز اول هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با رقابت 66 اسب به خط پایان رسید+عکسدر دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، دوخون ، Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب بی صدا و نورمحمد بهادر با اسب دورگانو و مهرداد خوجملی با اسب جان مورفی گارد سوم شدند.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۳ ساله، نژاد تروبرد، Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب توربو، آرمین آق آتابای با اسب سباستین و عبدالحلیم قبادی با اسب ان کاستا د لاوو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۴ ساله، دوخون–Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با بریو بوی، کمال دالی جه عطا با اسب قیر آت و سراج الدین اندروا با اسب سلین ناز مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر وارد دپار شدند که ستار مهرانی با آپاچی زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، آق اویلی بشگرد با اسب ارتورول دوم و محمد خوجملی با اسب رگنار نیز سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد هندیکاپ کلاس ۵ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که محمد خوجملی با اسب بل فوکوس اول شد، یونس اورکلی با اسب گاد اسپید و امین محمدی با اسب لالاهج به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور هفتم اسب‌های ۳ ساله، دوخون ، Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که عبدالحلیم قبادی با اسب سلینا زودتر از خط پایان گذشت و علی محمد غراوی با اسب وستینگ رز و محمدامین توماج با اسب آیدا به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

خوجملی ترکمن نیوز 300x188 - روز اول هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با رقابت 66 اسب به خط پایان رسید+عکسچابکسوار برتر:

محمد خوجملی امروز با کسب ۲ قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

 

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:

دور دوم:

دور سوم: (۶) شب آرا، (۳) بست گلد

دور چهارم: (۳) گلدن کیا

دور پنجم: (۷) عدنان خان

دور ششم:

دور هفتم:

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۴۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته بیست و یکم و قهرمانی مسابقات اسبدوانی فصل بهار ۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز