امروز : دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

2 160 300x188 - روز اول هفته ششم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت 64 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز اول هفته ششم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه 11 دی ماه 65 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 5 رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و 59 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های+3  ساله ،کلاس 4، ترکمن، به مسافت 1200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب بیلیا زودتر از خط پایان گذشت و نورمحمد بهادر با اسب سان استار و یعقوب انفاس با اسب بانوی اودک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله نژاد دوخون کلاس 5 به مسافت 1200 متر با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب داز پرنس زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ نادر صالح پور با اسب یونی کورن نایب قهرمان و عبدالحلیم قبادی با اسب جان دی وان سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 3 ساله نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب تک ستاره ، آرمین آق آتابای با کلمبیا و صادق ایمری با اسب فشفشه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های  +4 ساله نژاد دوخون ـ maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ابراهیم قره داشلی با اسب یاد هیهات، عبدالحلیم قبادی با اسب دابای بوی و کمال صالح پور با اسب مایدا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های +۳ساله نژاد دوخون ـ کلاس3 به مسافت 1000 متر وارد دپار شدند که کمال دلیجه عطا با اسب الماس بندر زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، موسی محمدی با اسب هامون و محمد خوجملی با اسب اف 14 نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +4 ساله نژاد تروبرد maiden برگزار شد که کمال دلیجه عطا با اسب چاماچو شد، نادر صالح پور با اسب لاو هج و موسی محمدی با اسب ونوشه به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

کمال دألیجه آتا عطا 300x188 - روز اول هفته ششم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس برگزار شدکمال دألیجه آتا (عطا) با 4 قهرمانی امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:

دور دوم:

دور سوم:پور رانر- ناز کومانچی

دور چهارم:سروین تاش

دور پنجم:سرجان

دور ششم:گلداورورا

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و 207 میلیون و 500 هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته ششم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز