امروز : جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۳,۳۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    91536

  • /
  • تاریخ :

    ۲۱ اسفند ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 1 8 300x188 - روز اول هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز: روز اول هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس (جام شهید حاج قاسم سلیمانی) با شرکت ۵۸ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس زمستانه گنبدکاووس امروز پنجشنبه  (۲۱ اسفند ماه)، ۶۳ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۸ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور  ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ،کلاس۴، ترکمن، به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که چابکسوار عیدمحمد غراوی با اسب قزم گل کلاته زودتر از خط پایان گذشت و قربان محمد اودک با اسب یاد دیگجه و سراج الدین اندروا با اسب  طاغان بای به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های+۳ ساله نژاد دوخون Maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که چابکسوار یونس اورکلی با اسب فاین آرت جایگاه اول را کسب کرد، امیر مختومی با پرگاه دوم شد و نیما اونق با اسب حسرت سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۴ ساله نژاددوخون کلاس۵ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آق اویلی بشگرد با اسب برنجی، بنیامین جرجانی با اسب بتو و پیمان قوللار آتا (عطا) با اسب یلداناز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

TN 3 4 300x188 - روز اول هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+عکس

در دور چهارم اسب‌های ۳ ساله نژاد دوخون- maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب الی نویز، بنیامین جرجانی با اسب ناز کومانچی و سراج الدین اندروا با اسب آماندا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های ۳ ساله نژاد دوخون کلاس ۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر وارد دپار شدند که سراج الدین اندروا با اسب گلداسپید زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، عبدالحلیم قبادی با اسب کلمبیا دوم و یونس اورکلی با اسب مکزیکو سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۴ ساله نژاد تروبرد کلاس۶ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که قربان محمد اودک با اسب تلما اول شد، یونس اورکلی با اسب شانی و عبدالحلیم قبادی با اسب پرنسس هچ به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

عبدالحلیم قبادی با کسب یک قهرمانی، یک نایب قهرمانی و یک مقام سوم امروز به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:
دور دوم: آنتوریوم-گل زیبا
دور سوم: شیدر
دور چهارم:
دور پنجم: ایل گون
دور ششم: میس چارمینگ

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۶۲۵ میلیون ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته شانزدهم مسابقات اسبدوانی فصل زمستان ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز