امروز : پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106529

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:54 | ۳۰ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

3 170 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۵۳  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته سیزدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز پنجشنبه (۳۰ دی ماه)، ۶۰ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۳ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶دور  ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس۱ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که بنیامین جرجانی با اسب گل تاتار علیا زودتر از خط پایان گذشت و رامین قهرمانی با اسب آتلار و یونس اورکلی  با اسب  پهلوان گز جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

1 311 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۴ ساله، دوخون ، maiden  به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب ریبل خان و رامین آق آتابای با اسب رزاگلد، کمال دلیجه عطا با اسب وستینگ رز سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۳ ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب تویوتا، چابکسوار یونس اورکلی با اسب شین تو و صادق ایمری با اسب سولا روشن به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های ۳ ساله، دوخون –maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که امین محمدی با اسب بی تاب ، صادق ایمری با اسب کینگ بابا و کیوان قلرعطا با اسب لاله قیز مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

2 218 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور پنجم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد– کلاس۵ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب فوکوس بی، محمد خوجملی با اسب فوکوس سرخ و یونس اورکلی با اسب پیکوهاس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد کلاس۳ به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که بنیامین جرجانی با اسب بست می سلکشن اول شد، کمال دلیجه عطا با اسب آل پرادو و کمال صالح پور با اسب فیوری به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

3 170 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرچابکسوار برتر:

بنیامین جرجانی با دو قهرمانی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

 

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛پارساخان
دور سوم؛پرفکت آل- ربابی-اوکی جان
دور چهارم؛خوش نصیب
دور پنجم؛شانی
دور ششم؛سباستین

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه اول بهمن ماه ۱۴۰۰ روز دوم از هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز