امروز : چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106529

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:54 | ۳۰ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

3 170 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 53  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته سیزدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز پنجشنبه (30 دی ماه)، 60 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 7 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 53 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6دور  1000، 1200 و 1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +3 ساله ، ترکمن، کلاس1 به مسافت 1200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که بنیامین جرجانی با اسب گل تاتار علیا زودتر از خط پایان گذشت و رامین قهرمانی با اسب آتلار و یونس اورکلی  با اسب  پهلوان گز جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

1 311 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور دوم مسابقات اسب‌های +4 ساله، دوخون ، maiden  به مسافت 1000 متر با هم رقابت کردند که محمد امین توماج با اسب ریبل خان و رامین آق آتابای با اسب رزاگلد، کمال دلیجه عطا با اسب وستینگ رز سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 3 ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که رامین قهرمانی با اسب تویوتا، چابکسوار یونس اورکلی با اسب شین تو و صادق ایمری با اسب سولا روشن به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های 3 ساله، دوخون –maiden به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که امین محمدی با اسب بی تاب ، صادق ایمری با اسب کینگ بابا و کیوان قلرعطا با اسب لاله قیز مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

2 218 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور پنجم اسب‌های +3 ساله، تروبرد– کلاس5 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب فوکوس بی، محمد خوجملی با اسب فوکوس سرخ و یونس اورکلی با اسب پیکوهاس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +3 ساله، تروبرد کلاس3 به مسافت 1600 متر برگزار شد که بنیامین جرجانی با اسب بست می سلکشن اول شد، کمال دلیجه عطا با اسب آل پرادو و کمال صالح پور با اسب فیوری به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

3 170 300x202 - روز اول هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرچابکسوار برتر:

بنیامین جرجانی با دو قهرمانی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

 

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛
دور دوم؛پارساخان
دور سوم؛پرفکت آل- ربابی-اوکی جان
دور چهارم؛خوش نصیب
دور پنجم؛شانی
دور ششم؛سباستین

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 3 میلیارد و 820 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه اول بهمن ماه 1400 روز دوم از هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز