امروز : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۹,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    86573

  • /
  • تاریخ :

    ۱۶ آذر ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 236 300x188 - روز اول هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۶ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز اول هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز یکشنبه ۱۶ آذر ماه ۶۶ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۶۱ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ ساله ،هندیکاپ کلاس ۵ نژاد ترکمن، به مسافت ۱۲۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که پیمان قلرعطا با اسب کارار ایندی زودتر از خط پایان گذشت و طاهر گوگ نژاد با اسب پوریا مختومقلی و محمد امین ایری با اسب تاج دشت ناز به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب لیدی مامبو زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ رامین قهرمانی با اسب لاله دل نایب قهرمان و آرمین آق آتابای با اسب فیوری سوم شد.
رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون ۲  ساله برگزار شد که قربان محمد اودک با اسب کوکو، یونس اورکلی با افسون و محمد امین توماج با اسب ساوانا به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون+۳سال با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا با اسب آنیل، نورمحمد بهادر با اسب تارلان و آق اویلی بشگرد با اسب آیکال مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد تروبرد +۳ سال وارد دپار شدند که کمال دلیجه عطا با اسب تاواشکا زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، نادر صالح پور با اسب هج تایم و محمد خوجملی با اسب سرخ دل نیز دوم و سوم شدند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد دوخون +۳ ساله برگزار شد که کمال دلیجه عطا با اسب سوشا قهرمان شد، ستار مهرانی با اسب سامین و آق اویلی بشگرد با اسب تاوانورا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:

دور دوم:لاو هج- مجیک سان

دور سوم:

دور چهارم: ژانت

دور پنجم: ریو گیت

دور ششم:ماه مارال

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز