امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    103631

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:08 | ۲۰ آبان ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

پاییزه گنبدکاووس اسبدوانی عکاس آرزو بسیا 5 300x202 - روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۶۴ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته سوم رقابت‌های کورس پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه (۲۰ آبان ماه)، ۶۴راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۹ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۵ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور  ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ ساله ، ترکمن، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که  طاهر گوگ نژاد با اسب کولی کلاته زودتر از خط پایان گذشت و موسی محمدی با اسب اورهان بیک و صادق ایمری با اسب آرارات به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله، دوخون ، maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که سراج الدین اندروا  با اسب سلین ناز و بنیامین جرجانی با اسب ریو لیزا و نیما پقه با اسب آیا تای سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۲ ساله، نژاد دوخون maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نیما اونق با اسب گاد آف وار ، نورمحمد بهادر با اسب بایلندو و یونس اورکلی با اسب ژرمن به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

پاییزه گنبدکاووس اسبدوانی عکاس آرزو بسیا 4 300x202 - روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

در دور چهارم اسب‌های ۲ ساله، تروبرد – maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب یونیک تایگر ، یونس انفاس با اسب فرعون و شایان خوجملی با اسب سلطانا بوی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های +۳ ساله، نژاد دوخون کلاس ۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب کادنزا ، کمال دلیجه عطا با اسب باک آی و رامین قهرمانی با اسب گالاند به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات اسب دوانی زمستانه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، دوخون کلاس۳ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که کمال صالح پور با اسب جولگا اول شد، نور محمد بهادر با اسب تم تن و بنیامین جرجانی با اسب پرنس آلپ به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

چابکسوار برتر:

یونس اورکلی با یک قهرمانی و یک مقام سوم به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛طوفان امین- اسپارتاکوس ترکان- تورنادو امیرچلی
دور دوم؛پرسالار-لالیگا
دور سوم؛آل نورا۲- استیو سیتی
دور چهارم؛بست سیتی
دور پنجم؛آلپار
دور ششم؛

پاییزه گنبدکاووس اسبدوانی عکاس آرزو بسیا 3 300x202 - روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۸۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته سوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری  شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز