امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    103410

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:32 | ۱۴ آبان ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

پاییز ترکمن نیوز 2 300x202 - روز اول هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: روز اول هفته دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۵۴ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ روز اول هفته دوم رقابت‌های کورس پاییزه گنبدکاووس روز جمعه (۱۴ آبان ماه)، ۵۴ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۴ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۵۰ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های +۳ ساله ، ترکمن، کلاس ۱ به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد باقر فرخی ترشیزی با اسب آتلار زودتر از خط پایان گذشت و ابوطالب چاریزاده با اسب یاد دیگجه و نیما اونق با اسب یل قیز صوفیان به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های +۳ ساله،دوخون، کلاس ۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که نیما اونق با مای سان و آرمین آق آتابای با اسب کادنزا و عبدالحلیم قبادی با اسب جولگا سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های +۳ ساله، نژاد دوخون کلاس ۲ به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نادر صالح پور با اسب یونی کورن، نور محمد بهادر با اسب تم تن و آرمین آق آتابای با اسب آل بیوتی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های +۳ ساله، دوخون– کلاس۶ به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال صالح پور با اسب آسانا ، کمال دلیجه عطا با اسب آرتا و سراج الدین اندروا با اسب یاور مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور پنجم نیز با رقابت اسب‌های +۳ ساله، تروبرد، کلاس ۴ به مسافت ۱۲۰۰ متر برگزار شد که نادر صالح پور با اسب کارمن اول شد، نورمحمد بهادر با اسب فیوری و محمد خوجملی با اسب مارشال به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور ششم اسب‌های +۳ ساله، تروبرد ، کلاس برنده به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال صالح پور با اسب آنی آنجل زودتر از خط پایان گذشت و آرمین آق آتابای با اسب بنفیت و عبدالحلیم قبادی با اسب ریو جنتلمن به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

چابکسوار برتر:

نادر و کمال صالح پور با کسب ۲ عنوان قهرمانی مشترکاً بعنوان بهترین چابکسوار روز اول از هفته دوم کورس پاییزه ۱۴۰۰ گنبدکاووس معرفی شدند.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور سوم: شرین بولت

دور چهارم: کاسپین هج

دور ششم: مرحبا سلامه | بن آمور

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ دو میلیارد و ۳۵۹ میلیون و ۸۷۵ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

روز اول هفته دوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز۱۴۰۰ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز