امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106201

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:23 | ۲۳ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 214 300x202 - روز اول هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرترکمن نیوز: روز اول هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت 52  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته دوازدهم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز پنجشنبه (23 دی ماه)، 58 راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 6 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و 52 رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در 6دور  1000، 1200 و 1600 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های 3 ساله ، ترکمن، maiden به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که آرمین آق آتابای با اسب «دایان رز» زودتر از خط پایان گذشت و رامین قهرمانی با اسب «آی خان یزدانی» و مهرداد خوجملی با اسب  «دل دل شاد دشت بهشت»  جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های 3 ساله، دوخون ، maiden  به مسافت 1200 متر با هم رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب «لوکو» و امیر مختومی با اسب «سه سوت»  متین جرجانی با اسب «لیدی رویال» سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های 3 ساله، نژاد تروبرد maiden به مسافت 1000 متر برگزار شد که بهرام بینایی با اسب آناتیس، چابکسوار یونس اورکلی با اسب «پنسیلوانیا» و کمال دلیجه عطا با اسب «مری کوئین» به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

5 96 300x202 - روز اول هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویر

در دور چهارم اسب‌های 3 ساله، دوخون –برنده به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که موسی محمدی با اسب «کریس» ، آق اویلی بشگرد با اسب «حاجی بهرام» و رامین قهرمانی با اسب «کارابیگ» مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های +3 ساله، تروبرد– کلاس4 به مسافت 1200 متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب آل پرادو، یونس اورکلی با اسب فرناندو و بنیامین جرجانی با اسب سباستین مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم نیز با رقابت اسب‌های +3 ساله، دوخون کلاس6 به مسافت 1600 متر برگزار شد که آرمین آق آتابای با اسب پراگ اول شد، آق اویلی بشگرد با اسب اینیبل و یونس اورکلی با اسب اوینا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

5 97 300x202 - روز اول هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس برگزار شد+ تصاویرچابکسوار برتر:

آرمین اق آتابای با دو قهرمانی به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛ رازی شاه حمیدی
دور دوم؛
دور سوم؛
دور چهارم؛بست گنبد، یل گون
دور پنجم؛سارسارا
دور ششم؛ریولیزا،ترانه حکیم

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 2 میلیارد و 60 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه 24 دیماه 1400 روز دوم از هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز