امروز : دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۱۲۱

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    110483

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:54 | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 5 1 1 1 300x202 - روز اول هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد+عکسترکمن نیوز روز اول هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با شرکت ۶۰ رأس اسب در مجموعه بزرگ سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته بیست و چهارم کورس بهاره شهرستان گنبدکاووس امروز (پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه)، ۶۶ رأس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۶ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۰ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۴ دور هزار متری و ۳ دور هزار و ۶۰۰ متری بایکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های نژاد ترکمن (Maiden ) (2+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که طاهر گوگ نژاد با اسب کاپیتان کلاله زودتر از خط پایان گذشت و بهرام بینایی با اسب ریتانادر و عرفان طعنه با اسب سحرقوش حبیب ایشان جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس ۶) (۳+ساله) به مسافت ۱۶۰۰ متر با هم رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب کوچولوی گمیشان و رامین آق آتابای با اسب اینیبل، علیرضا شامیر با اسب ترانه حکیم سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های  نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس ۵) (۳+ساله) به مسافت ۱۶۰۰ متر برگزار شد که یاسین زارعی کسلخه با اسب پارساخان، چابکسوار یونس اورکلی با اسب استیو سیتی و الله بردی طوئی با اسب چاتو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های  نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس ۴) (۳+ساله) به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب لوتوس، نورمحمد بهادر با اسب رگنار و سراج الدین اندروا با اسب ریولیزا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های نژاد تروبرد (هندیکاپ کلاس ۵) (۳+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که بهرام بینایی با اسب سوپر ماریو، آرمین آق آتابای با اسب ام آی اس و محمد خوجملی با اسب بلاروزا مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم با رقابت اسب‌های  نژاد تروبرد (Maiden) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که نورمحمد بهادر با اسب میس سایکو شد، یونس اورکلی با اسب اکسل فوکس و رامین قهرمانی با اسب ری راگا به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در دور هفتم اسب‌های  نژاد تروبرد (هندیکاپ کلاس ۵) (۳+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که رامین آق آتابای با اسب کینگ ولد، محمد خوجملی با اسب تیبل فوکوس و کیوان قلرعطا با اسب فوکوس ول مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

 

چابکسوار برتر:

یونس اورکلی به عنوان چابکسوار برتر امروز معرفی شد.

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛ (۲) گل گرکز، (۴) امیرپاشا دشت بهشت
دور دوم؛ (۵) دلانا
دور سوم؛
دور چهارم؛
دور پنجم؛
دور ششم؛ (۳) پرفکت آرال، (۴) لاو د پرزیدنت، (۱۱) کنزا
دور هفتم؛

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۲ میلیارد و ۶۵۹ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ روز دوم از هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی بهاره در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود. 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز