امروز : جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

ترکمن نیوز: روز اول هفته بیستم و اولین مسابقه 1401 مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس با شرکت …..  راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته بیستم رقابت‌های کورس زمستان گنبدکاووس روز پنجشنبه (4 فروردین ماه 1401)، ۹۸ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد … رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و —- رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۸ دور  ۱۰۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های نژاد ترکمن (Maiden) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که ……. با اسب ……. زودتر از خط پایان گذشت و ………. با اسب ………. و …………… با اسب ……………. جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد تروبرد (هندیکاپ کلاس 6) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با هم رقابت کردند که ………….. با اسب …………… و ………………. با اسب ………….، ……………… با اسب ………….. سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون (Maiden) (3ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که ……………. با اسب …………..، چابکسوار ……….. با اسب ……….. و …………. با اسب ……………. به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون (Maiden) (3ساله)به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ………… با اسب …………، …………. با اسب ………….. و ……………… با اسب ………… مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس 6) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که …………….  با اسب ………….، ………… با اسب …………… و …………….. با اسب ………….. مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم با رقابت اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس 4) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که …………. با اسب ……….. اول شد، ……… با اسب …………… و …………… با اسب ………… به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

دور هفتم نیز با رقابت اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس 3) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد که …………………. با اسب …… اول شد، ……………. با اسب ……………. و ……………. با اسب …………… به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در دور هشتم و آخرین دور اسب‌های نژاد تروبرد (Maiden) (3+ساله) به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که ……………….  با اسب …………، …………………… با اسب ………………. و ………………. با اسب …………. مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

 

چابکسوار برتر:

……………………….. با ……………….. به عنوان چابکسواران برتر امروز معرفی شدند.

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:

دور دوم:

دور سوم:

دور چهارم:

دور پنجم:

دور ششم:

دور هفتم:

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۳ میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه فروردین 1401 روز دوم از هفته بیستم مسابقات اسبدوانی زمستانه در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز