امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

TN 5 5 2 300x202 - رقابت ۶۹ راس اسب در آغاز هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس+عکسترکمن نیوز:  روز اول هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با شرکت ۶۹ راس اسب بدون حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  روز اول هفته بیست و سوم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس روز پنجشنبه (۲۲ اردیبهشت ماه)، ۷۷ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد 8 رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد و ۶۹ رأس اسب از نژادهای “ترکمن، دوخون و تروبرد” در هفت دور هزار و ۲۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های۳+ساله ، ترکمن،  کلاس Maiden با یکدیگر به رقابت پرداختند که عبدالحلیم قبادی با اسب خان ناز خان زودتر از خط پایان گذشت و موسی محمدی با اسب سکوت گز و یونس اورکلی با اسب چیتا گز جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۶ با هم رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب کوئین بولت و بهرام بینایی با اسب ارتورول، محمد خوجملی با اسب سیاتل سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۷ برگزار شد که امین محمدی با اسب کاپیتان فوفو، چابکسوار عبدالحلیم قبادی. با اسب شکوه ناز و بنیامین جرجانی با اسب ایران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های ۳+ساله، دوخون،  هندیکاپ کلاس ۲ متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب آرتین، بهرام بینایی با اسب آی ثنا و یونس اورکلی با اسب سوکراتیس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم اسب‌های ۳+ساله، تروبرد، هندیکاپ کلاس ۶ با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب تویوتا، صادق ایمری با اسب کینگ ولد و یونس اورکلی با اسب ری مون مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور ششم با رقابت اسب‌های ۳+ساله، دوخون، کلاس Maiden برگزار شد که یونس اورکلی با اسب کلاریس اول شد، امین محمدی با اسب لیدی مجیک و بنیامین جرجانی با اسب وایت هانتر به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در دور هفتم اسب‌های ۳+ساله، دوخون، کلاس Maiden با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب داز جوی، موسی محمدی با اسب لیلین و بنیامین جرجانی با اسب سحر خانوم مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

 

چابکسوار برتر:

عبدالحلیم قبادی به عنوان چابکسوار برتر امروز معرفی شد.

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

1️⃣ دور اول: (13) اسپارتاکوس ترکان

2️⃣ دور دوم: (2) بست اسپید، (7) بتاش، (9) آی سونا

3️⃣ دور سوم:

4️⃣ دور چهارم:

5️⃣ دور پنجم: (4) بلاچاو، (11) فوکوس ول

6️⃣ دور ششم: (8) آرین جگوار

7️⃣ دور هفتم: (9) آلیس جوی

 

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ مبلغ ۲ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۷گانه تعلق گرفت.

فردا جمعه بیست و سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ روز دوم از هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی بهاره در مجموعه بزرگ سوارکاری شمال کشور برگزار می‌شود.

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز