امروز : جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

پیام تقدیر و تشکر مدیر عامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان

رضا ولی‌پور همکار روزنامه‌نگارمان از بیمارستان ترخیص شد

از رضا ولی پور 300x199 - رضا ولی‌پور همکار روزنامه‌نگارمان از بیمارستان ترخیص شدترکمن نیوز – مدیر عامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان با گذراندن سه هفته طول درمان صبح امروز از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  غلامرضا ولی‌پور که حدود سه هفته قبل به علت تورم و آسیب شرایان ساق پا در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته بود پس از بهبودی نسبی امروز از بیمارستان مرخص شد.

ولی پور با اشاره به وضعیت رو به بهبود خود اظهار کرد:خوشبختانه با حضور کادر پزشکی مجرب و تیم پرستاری حاذق روند بهبودی طی شد و با نظر تیم پزشکی مرخص و با گذراندن دوره نقاهت چند روزه در منزل بهبودی کامل حاصل خواهد شد.

وی از عیادت و احوالپرسی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا، مدیران دستگاه های مختلف، روابط عمومی ادارات، رئیس و اعضای خانه مطبوعات، نمایندگان ادواری مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر، مدیرکل روابط عمومی استانداری گلستان و مدیران ارشد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،خبرنگاران و اصحاب رسانه گلستان به‌صورت ویژه تقدیر کرد و از زحمات و پیگیری های مجدانه جناب آقای دکتر زینلی مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان گلستان و همکاران وی در جهت پیگیری روند بهبودی به درمان موثرش تقدیر کرد.

ولی پور از پایگاه خبری ترکمن سسی و کانال اخبار فوری آرنا به‌صورت ویژه پیگیر احوال وی بودند سپاسگذاری کرد.

گفتنی است، ولی پور مدیر عامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان و صاحب امتیاز هفته نامه بامداد گلستان و سرپرست روزنامه اعتماد در گلستان می باشد.

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
همه‌ی بیماران اسلام و مسلمین، پیر و جوان، زن و مرد را شفای عاجل عنایت بگردان و رخت عافیت بپوشان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز