فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس خبرداد:

اخبار گنبدکاووی-ایتنانیوز-   فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از احداث مرکز جامع سرطان و بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی در شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: احداث این بیمارستان نه تنها مطالبه جدی مردم گنبدکاووس بلکه شرق استان گلستان است.

farmandar 13m 300x225 - راه اندازی بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی و مرکز جامع سرطان در گنبدکاووس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل خبرگزاری تسنیم, عبدالقدیر کریمی, شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید معاون درمان وزیر بهداشت و درمان کشور از بیمارستان‌های شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان گنبدکاووس, به عنوان محوریت شرق استان گلستان محسوب شده و ۵۰ درصد از مراجعان درمانی خارج از حوزه شهرستان گنبدکاووس هستند و با تصویب منطقه آزاد اینچه برون در چند ماه آینده, در افق ۱۰ سال آینده, مراجعان درمانی به شهرستان به عنوان حوزه متمرکز شرق, چند برابر خواهد شد, احداث بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی و مرکز جامع سرطان از مطالبات و اولویت‌های مهم است.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: با توجه به اشتراکات زبان و فرهنگ گنبدکاووس و کشور ترکمنستان و ارائه خدمات درمانی در بیمارستان‌های گنبدکاووس بدون مترجم خاص به بیماران این کشور, نیاز شهرستان به بیمارستان بیشتر احساس می‌شود و مدیران حوزه شهرستان با یک تعامل و همدلی در حال پیگیری هستند.

کریمی تصریح کرد: از دقت و توجه معاون درمان وزیر بهداشت و درمان در هنگام بازدید و ارائه پیشنهادات و ایده‌های کاربردی خرسندیم و این نشان از توجه و دقت به مسائل درمانی شهرستان گنبدکاووس است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: تلاش داریم از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل شهرستان در جهت رضایتمندی مردم از حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم و امید داریم مدیران ارشد کشوری در این راستا نگاه حمایتی به شهرستان گنبدکاووس داشته باشند.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون بیمارستان‌ها و مراکز درمانی گنبدکاووس با همین میزان جمعیت به مردم چند شهرستان همجوار نیز خدمات می‌دهند و از لحاظ فضای بیمارستانی شهرستان گنبدکاووس از شهرهای دیگر محروم‌تر است.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۱

۱۳ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4143

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک