امروز : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

Ramin NurgholiPour 300x151 - رامین نور قلی پور عضو شورای فراکسیون امید یا عضو شورای مرکزی اصلاح طلبان!؟یادداشت – تورکمن نیوز یک عضو جبهه اصلاح طلبان استان گلستان در گرگان، برخی شنیده های منتشره به نقل از نورمحمد تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا درباره رامین نورقلی پور نماینده بندرترکمن را کذب محض خواند.

طی روزهای گذشته خبری به نقل از تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا در فضای گروه های تلگرامی پخش شده بود مبنی بر اینکه رامین نورقلی پور نماینده غرب گلستان با اکراه به عضویت شورای مرکزی فراکسیون امید درآمده و در واقع علاقه ای به حضور در شورای مرکزی نداشته است.
وی تصریح نمود: ما به واکنش فعالان سیاسی غرب استان بابت انتشار چنین اخبار و شایعات کذب کاملا واقف می باشیم؛ اما این اطمینان را نیز می دهیم که چنین اخباری به هیچ وجه صحت ندارد و تنها با هدف تخریب نورقلی پور درفضای مجازی تنظیم و منتشر می گردند.
این عضو شورای اصلاح طلبان استان گلستان متذکر شد: برفرض محال اگرمطلب عنوان شده صحت هم می داشت یک نماینده اصلاح طلب هرگز درباره عضو دیگراین جبهه چنین مطلبی، چه از طریق تریبون رسمی و چه درمحافل غیر رسمی عنوان نخواهد کرد؛ زیرا نشرهرگونه مطلب درباره اعضای نماینده مجلس جبهه اصلاح طلبان با هماهنگی وتایید شورای مورد نظر به انجام می رسد.
NoorMohamad TorbatiNejad 300x151 - رامین نور قلی پور عضو شورای فراکسیون امید یا عضو شورای مرکزی اصلاح طلبان!؟عضو شورای اصلاح طلبان استان گلستان تاکید کرد: در واقع این خبر و مشابه آن از سوی یک قلم به دست معلوم الحال در فضای تلگرامی پخش می شوند و تا جایی که اطلاع داریم این قلم به دست که طی انتخابات مجلس دهم جزو تیم انتخاباتی نورقلی پور بشمار می رفت در واقع به دنبال منافع و خواسته های شخصی خود بوده و ازهرتلاشی درجهت احقاق خواسته هایش فروگذار نکرده است. ضمنا اطلاع داریم که این شخص مدتی نیز از منتقدین سرسخت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و بارها در انتقاد از آن دستگاه دست به قلم برده است. نشر این گونه مطالب از نظر ما اهمیتی ندارند. قداست قلم بالاتر از آن است که فردی بخواهد در پی خواسته های شخصی اش باشد.
وی همچنین خاطر نشان ساخت: رامین نورقلی پور که در حال حاضر به همراه علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی در سفر روسیه به سر می برد برخلاف ادعاهای این قلم به دست منفعت طلب، جزو محبوب ترین و فعال ترین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جزو معدود نماینده هایی است که به زبان انگلیسی مسلط می باشد و داشتن چنین عضوی برای ما مایه مباهات است.
خبرنگار: طاهر جانی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز