رامین نور قلی پور 1 300x238 - رامین نورقلی‌پور شایعه عدم حضور در انتخابات 98 را تکذیب کردتورکمن نیوز: مشاور رسانه ای نماینده غرب گلستان شایعه اخیر در خصوص عدم کاندیداتوری رامین نورقلی پور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مشاور نماینده شهرستان‌های چهارگانه غرب گلستان در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: اخیرا یکی از کانال های مرکز استان مطلبی تحت عنوان قطعی شدن عدم کاندیداتوری نماینده غرب را به انتشار رسانده و این موضوع را به همکاری دکتر سعید یلقی با دکتر نورقلی‌پور ربط داده است. این مطلب واقعیت ندارد و این شایعه ثابت می‌کند مدیر کانال مربوطه به مسائل و تحولات انتخاباتی حوزه‌های مختلف استان گلستان اشرافیت ندارد.

همچنین این عضو مطلع یاد آور شد: با توجه به سیل اخیر که مشکلاتی عدیده به همراه داشت و با توجه به مدت زمان باقیمانده تا انتخابات مجلس، فعلا زود است تا نماینده غرب استان به فضای انتخابات ورود کند مضافا آنکه مردم حوزه نیز از نماینده مجلس انتظاری جز رسیدگی به مشکلات شان ندارند.

مشاور رسانه نورقلی پور افزود: بر همین اساس نماینده غرب گلستان تاکنون اظهار نظر رسمی درخصوص فعالیت‌های انتخاباتی آینده نداشته و احتمالا ادمین کانال مربوطه با انتشار شایعه هدفی جز تخریب نداشته است.

براساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز:‌  شنیده می‌شود سعید یلقی داوطلب انتخابات مجلس از حوزه گرگان و آق قلا با برگزاری جلسات متعدد طی مدت کوتاهی توانسته است سوار بر موج انتخاباتی شده و ذهن فعالان را به سوی خود معطوف بدارد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۳

۰۲ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60229

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک