فرمانده سپاه گرگان:

Mohajer 25 1 300x199 - رالی بانوان محجبه در گرگان برگزار می‌شودورزش بانوان-ایتنانیوز- فرمانده سپاه گرگان گفت: رالی ویژه بانوان محجبه به مناسبت هفته بسیج در گرگان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن​های ایران، به نقل از مهر، سید علی مهاجر پیش از ظهر پنجشنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج با اصحاب رسانه گلستان برگزار شد، اظهار کرد: ۳۱۳ برنامه شامل ۶۰ ویژه برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در شهرستان گرگان برگزار می شود.

وی افزود: بازدید و بررسی از مهد مساجد، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری همایش سیاسی کارکنان، همایش بسیج و استکبار ستیزی، ویزیت رایگان مردم در مناطق محروم، همایش ترنم بصیرت، سرکشی از خانواده جانبازان و شهدا از جمله برنامه های شاخصی است که در این ایام برگزار می شود.

مهاجر گفت: در این ایام ۲۱ یادواره شهدا، ۱۰۲ مسابقه ورزشی، ۴۰ برنامه حوزوی و ۱۷۸ دیدار با خانواده شهید برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان از برگزاری رالی اتومبیل رانی ویژه بانوان محجبه خبر داد و افزود: این برنامه روز جمعه سوم آذر ساعت ۹ صبح برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند همراه با خانواده خود در این رالی شرکت کنند.

وی افزود: به منظور برقراری امنیت بیشتر در جامعه حماسه خدمت و امنیت در قالب گشت محله محور در شهرستان گرگان برگزار می شود.

مهاجر از تجمع بسیجیان در روز پنجم آذر در گرگان خبر داد و گفت: پنج آذر افتخار بسیجیان گرگانی است چراکه این روز نشان می دهد مردم ولایت مدار گرگان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بسیجی بودند و ما تلاش می کنیم تجمع این روز همراه با خانواده ۱۴ شهید ۵آذر باشد.

وی از غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا در شهرستان گرگان خبرداد و گفت: در گذشته عطر افشانی به شکل نمادین برگزار می شد اما تلاش می شود در این روز تمام قبور شهدای گرگانی عطر افشانی شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۱

۲۵ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6335

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک