امروز : پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۸۰

ریال

|

دمای هوای شهر

صادرات 300x141 - رئیس جمهور ازبکستان، سند حمایت بیشتر از فعالیت های صادراتی این کشور را امضا کردترکمن نیوز:  شوکت میرضیایف رئیس جمهور ازبکستان، سند ” اقدامات حمایتی بیشتر از فعالیت های صادراتی” را امضا کرد.

براساس این سند، مشاغل مربوط به ارسال کالاهای صادراتی از طریق راه آهن و خودرو تا ۵۰ درصد یارانه برای جبران خسارت دریافت می کنند.

همچنین این مصوبه فهرستی از کالاهایی که شامل استفاده از بازپرداخت جزئی برای حمل و نقل از طریق جاده، راه آهن و هوا می شوند را ارائه می کند.

تخم مرغ، مرغ و محصولات آن، میوه و سبزیجات تازه و خشک، دارو، لوازم خانگی، لوازم خیاطی و بافتنی، کفش و موارد دیگر در این فهرست قابل مشاهده است.

پرداختهای اجباری برای بدهی های گوناگون مشاغل تأیید نمی شود و این قوانین مصوب در هنگام ترخیص کالا از گمرک نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی تا اول ژانویه ۲۰۲۱، هنگام عبور از مرز ازبکستان به منظور صادرات اعمال می شوند.

نمایندگی تبلیغاتی ترویج صادرات تحت وزارت سرمایه گذاری و تجارت خارجی جمهوری ازبکستان، هنگامی که صادرکنندگان از خدمات بیمه استفاده می کنند، بازپرداخت حق بیمه را جبران می کند.

به وزارت دارایی جمهوری ازبکستان دستور داده شد تا براساس برآوردهای مناسب، بودجه لازم برای هزینه های مؤسسه توسعه صادرات از بودجه دولت جمهوری ازبکستان را برای سال ۲۰۲۰ اختصاص دهد. همچنین از آغازسال ۲۰۲۱ بودجه سالانه را در نظر بگیرد.

 

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز