میرضیایف 1.jpg ازبکستان 1 300x173 - رئیس جمهوری ازبکستان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفتترکمن نیوز:  رئیس جمهوری ازبکستان در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، برای گسترش بیش از پیش مناسبات دوجانبه و ارتقاء آن به سطحی جدید اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  شوکت میرضیایف در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی جمهوری اسلامی ایران بر پیوندهای تاریخی و فرهنگ دیرپای دو کشور و دوستی سنتی به عنوان پایه محکم مناسبات طرفین تاکید کرد.

رئیس جمهوری ازبکستان در این پیام برای گسترش بیش از پیش مناسبات دوجانبه و ارتقاء آن به سطحی جدید اعلام آمادگی کرد.

میرضیایف خاطرنشان کرد: بدون تردید، مشارکت بلندمدت طرفین در سایه تلاش و مساعی مشترک در راستای بهزیستی مردمان ما از این پس نیز به طور مستمر و مثمرثمر بسط و توسعه می‌یابد.

عبدالعزیز کامل اف وزیر امور خارجه جمهوری ازبکستان هم با ارسال پیامی به محمدجواد ظریف سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی کشورمان را تبریک گفت.

وزیر امور خارجه ازبکستان در این پیام نسبت به توسعه مستمر و موثر همکاری طرفین که در راستای رفاه دو ملت است ابراز اطمینان کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۰

۲۲ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90033

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک