امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۳,۸۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

Bank 2T 300x203 - رأی‌گیری عجیب در بانک مرکزی انگلیس برای تعیین قهرمان جام جهانیفوتبال-ترکمن نیوز- بانکداران ارشد انگلیسی در نشست کاری معمول خود در بانک مرکزی این کشور برای تعیین قهرمان رقابت‌های جام جهانی روسیه، یک رأی‌گیری غیرمعمول را برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سوییس که توانست یکشنبه هفته گذشته برزیل (قهرمان ۵ دوره جام جهانی) را با یک تساوی متوقف کند (و روز جمعه نیز صربستان را شکست داد) به عنوان یکی از تیم‌هایی انتخاب شد که از بیشترین بخت برای قهرمانی برخوردارند. اما مارک گارنی، رئیس بانک مرکزی انگلیس (بانک انگلستان) اعلام کرد منتظر می‌ماند تا کانادا — کشور خودش — جام جهانی ۲۰۲۶ را میزبانی کند و در آن زمان نتایج کامل این رأی‌گیری را اعلام خواهد کرد.

وی اواخر روز پنجشنبه و در یک مراسم شام در لندن در این خصوص و با لحنی طنز گفت: «متأسفانه برای شما، و خوشبختانه برای تعدادی از اعضای کمیته سیاست‌گذاری پولی، نتیجه این رأی‌گیری در کنار سایر جزئیات جلسه محفوظ باقی می‌ماند. شفافیت فقط تا همین حد کافی است. برای اینکه دریابید دانش فوتبال کدامیک از اعضا با دانش آن‌ها در حوزه اقتصاد انگلیس تطابق دارد باید تا سال ۲۰۲۶ صبر کنید.»

جزئیات جلسات بانک مرکزی انگلیس که معمولاً به موضوع نرخ‌های بهره در این کشور اختصاص دارد ۸ سال بعد از برگزاری آن‌ها منتشر می‌شود.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com/

منبع: borna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز