ترکمن نیوز:  با ابلاغ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، ذیحساب جدید استاندارد گلستان معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛در جلسه اعطای حکم ذیحساب جدید استاندارد که با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان و ذیحسابان قدیم و جدید در محل اداره کل استاندارد گلستان صورت گرفت، مدیرکل استاندارد گلستان گفت: اشرافیت ذیحسابان دستگاههای اجرایی به ضوابط قانونی و مالی، آنان را مشاوران زبده و کارآمدی برای مدیران دستگاههای اجرایی می کند و این اداره کل قصد دارد از این تخصص در جهت اهداف سازمان به بهترین وجه بهره برداری نماید.
رضا دهدشتی زاده اظهار امیدواری کرد: همکاری موثری بین ذیحساب جدید و اداره کل استاندارد استان صورت گیرد و این همکاری، منشاء اثرات خیر برای ارباب رجوعان درون و بیرون سازمان باشد.
در این دیدار داود طبرسا مدیر کل مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان ضمن تشریح رویکرد نظارتی-حمایتی اداره کل اقتصاد و دارایی استان در خصوص بکارگماری ذیحسابان متبحر در دستگاه های اجرایی، بر لزوم تعامل هر چه بیشتر ذیحساب و مجموعه مالی اداره کل تاکید نمود.
دهدشتی زاده در پايان از تلاشهای خانم مریم ابراهیمی پور ذيحساب پيشين، تقدير و براي آقای معصوم مهر ذيحساب جديد استاندارد گلستان آرزوی موفقيت نمود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۵

۱۵ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86524

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک