بسیج رسانه شهرستان گنبدکاووس2 300x225 - دیدار مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان گنبدکاووس با یک نویسندهترکمن نیوز:  سید علی کریمیان مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان گنبد کاووس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با نویسنده گنبدی آقای محمد علی اندیشه خراسانی در منزلش دیدار نمود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛مشاور فرهنگی و امور کتابخوانی فرماندار گنبد در این خصوص گفت: نویسندگان شهرمان در گمنامی کامل درخانه های خود در حال قلم زدن و خلق اثر هستند که در این ایام که متعلق به آنان است مسئولین باید خبری از آنان بگیرند و بحث ویروس منحوس کرونا اگر برنامه های تجمعی را کنسل کرده اما این امر نباید بهانه ای بشود که از آنان غافل شویم.
مدیرانجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در ادامه گفت: ما باید در این ایام از این نویسندگان عزیز، حتی شده با یک شاخه گل به سراغشان برویم و از آنان و زحماتشان تقدیر کنیم توجه به این امر به خصوص توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی و توجه به خالقان این آثار[کتاب] نشان بالا بودن فرهنگ عمومی جامعه و بخصوص مسئولین هر شهرستان است.
در این دیدار آقای محمد علی اندیشه خراسانی شاعر و نویسنده گنبدی خالق آثاری همچون کتاب شعر”کوتاه مثل آه”،” سردار بی سر”،گال”،”خورشید جوزجان” در وصف حضرت یحیی بن زید(ع) و همچنین کتاب در حال تالیف” تاریخ جامع گنبد کاووس” ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی در خصوص کارهای در دست اقدامش گفت: در حال حاضر مراحل نهایی کتاب”تاریخ جامع گنبد کاووس” را دارم به پایان می رسانم و به بخش عکس و اسناد رسیده ام و در همین جا از دوستان و همشهریان درخواست می کنم اگرعکسهای قدیمی ومرتبط به شهرستان دارید به بنده برسانید تا به نام خودتان در کتاب منتشر نمائیم.
اندیشه در ادامه گفت: کتاب “تاریخ جامع گنبد کاووس” با بیش از ۷۰۰ صفحه رو به اتمام است اما دغدغه من بعد پایان به چاپ رساندن آن است . یا این وضعیت گرانی کاغذ از مسئولین محترم شهرستان در خواست می کنم مرا در به چاپ رساندن این کتاب یاری کنند این کتاب میتواند یکی از کتابهای مرجع در مورد شهرستان گنبد کاووس باشد.
وی در پایان با یک جمله سخنان خود را به پایان برد: مسئولین محترم کرونا باعث نشود که ما را به فراموشی بسپرید.!

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۰۰

۲۹ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85831

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک