رئیس شبکه بهداشت در مصاحبه با خبرگزاری ترکمن گفت:

عبدالرحیم پالیده ترکمن نیوز 300x169 - دو هفته است وضعیت کرونا در گنبدکاووس قرمز است/رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی است+فیلم مصاحبهترکمن نیوز: رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت: ۲ هفته است گنبدکاووس در وضعیت قرمز می‌باشد و رعایت محدودیت‌ها و پروتکل های بهداشت توسط مردم الزامی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالرحیم پالیده در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: وضعیت بیماری کرونا در سراسر کشور مرحله حاد و پیک دوم شیوع را می‌گذراند و شهرستان گنبدکاووس نیز حدود ۲ هفته است که در وضعیت قرمز به سر می‌برد.

وی افزود: شهروندان و مردم روستاها در حدامکان در منازل خود بمانند غیر از کارهای ضروری و خرید مایحتاج زندگی آنهم با استفاده از ماسک و دستکش خارج نشوند و محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند.

دکتر پالیده با توجه به نزدیکی عید سعید قربان خاطرنشان شد: روستائیان عزیز شهرستان گنبدکاووس در حد امکان دام قربانی را در روستای محل زندگی خود تهیه کنند و از مراجعه به بازار دام خودداری کنند تا اجتماعات بزرگ و خطرات ناشی از آن گریبانگیر خانواده‌ها در ایام مبارک عید سعید قربان نشود.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: جلسات متعددی برای راه اندازی مرکز دام (مال بازار) گنبدکاووس برگزار شده و مسئولین با توجه به وضعیت کرونا و نیز خاص بودن ایام عید قربان برای مردم گنبدکاووس برنامه‌ها و تمهیدات بهداشتی ویژه‌ای اندیشیده‌اند که در صورت اجرای این برنامه‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان راه‌اندازی بازار دام وجود دارد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۱

۱۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78249

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک