امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گلستان 300x202 - دولت مدافع منافع عمومی جامعه استگلستان-ترکمن نیوز-  وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه دولت مدافع منافع عمومی جامعه است، اظهار کرد: بطور قطع کسانی که از شرایط موجود سوء استفاده می کنند و کالاهایی را احتکار می کنند به دیگران ضرر وارد می آورند و دولت با آنها مقابله خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛به نقل پایگاه اطلاع رسانی استانداری، دکتر فرهاد دژپسند صبح امروز یکشنبه ۲۱ بهمن در نشست با اساتید و نخبگان دانشگاهی استان گلستان که با حضور استاندار گلستان صورت گرفت ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) و تبریک پیشاپیش ۲۲ بهمن ، تصریح کرد: شرایط تحریمی کشور را قبول داریم و همه باید با درک شرایط جدید اقدامات لازم را صورت دهیم.
وی افزود: با تشکیل هسته های اندیشه ورزی در سطح وزارت خانه که البته آن را به سطح استان ها نیز گسترش خواهیم داد ، تلاش داریم از ظرفیت نخبگان و اساتید علم اقتصاد و راهبردها و راهکارهای آنها استفاده نماییم.
وی یادآور شد: ملت ایران طی ۴۰ سال گذشته با سخت ترین شرایط و بحران های جهانی، منطقه ای و ملی مبارزه کرده و هرگز تسلیم دشمنان نخواهد شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطر نشان کرد: دولت برای ۲۵ قلم کالای اساسی ۱۴ میلیارد دلار ارز تعیین کرده تا از مشکلات مردم بکاهد.
دکتر دژپسند گفت: باید به اصلاح الگوی مصرف توجه جدی داشته باشیم و در این مسیر دولت تدبیر و امید صرفه جویی را از خود آغاز کرده است.
وی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی لازم صورت گرفته تا لایحه معافیت های مالیاتی در اردیبهشت سال آینده مصوب شود و در عین حال برنامه پنجره واحد سرمایه گذاری الکترونیکی نیز طراحی شده تا بتوان با هماهنگی و همگام با سراسر کشور اجرایی شود.
وی ادامه داد: باید همانطور که در دفاع مقدس با استفاده از توان مردمی و تلاش مسئولین بر دشمن پیروز ، امروز نیز با مقاومت و همراهی همگانی بر مشکلات اقتصادی فائق آییم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گلستان را یکی از استان های پراهمیت دانست و افزود: باید با استفاده از توان اقلیمی ، تولیدات استراتژیک، وحدت اقوام و مذاهب و مدیریت مناسب این استان زمینه رشد و توسعه بیش از پیش را فراهم آوریم.
لازم به ذکر است در این جلسه اساتید و دانشگاهیان اقتصاد استان مسائل، موضوعات، دغدغه ها و راهکارهای خود را با دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در میان گذاشتند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز