لیوانی مصاحبه ترکمن نیوز 300x300 - دولت تلاش دارد همگام با خیرین مدرسه‌ساز در تکمیل پروژه‌ها مشارکت کند+مصاحبهترکمن نیوز: مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گلستان گفت: دولت تلاش دارد همگام با خیرین مدرسه ساز سهم خود را در ساخت و تکمیل پروژه‌های احداث مدارس ادا کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  یاسر لیوانی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: امروز شاهد کلنگ زنی پروژه احداث هنرستان دخترانه با زیربنای ۲ هزار و ۱۷۰ متر مربع هستیم که تمامی هزینه ساخت آن توسط خانواده زنده یاد احمد محمدی خیر و نیکوکار گنبدی تقبل شده است.

وی افزود: دولت نیز تلاش دارد همگام با خیرین پروژه‌های ساخت و نوسازی مدارس مشارکت کند و سهم خود را در شروع پروژه ادا نماید.

لیوانی تصریح کرد: جدیدا طرحی به نام “آجر به آجر” در جهت مشارکت عمومی مردم راه‌اندازی شده است که مبلغ در آن اهمیت ندارد و تنها در جهت فرهنگ‌سازی می‌باشد که هر فرد می‌تواند حتی با هزار تومان در این پویش مشارکت نماید و در استان مورد نظر خود کمک مالی را در جهت مدارس اهدا نمایند.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان؛ هدف تعیین شده برای گلستان در این پویش را مشارکت ۳۴ هزار نفر اعلام کرد و افزود: هر شهروند تا آخر اسفند ماه امسال براساس توان مالی خود می‌تواند با عضویت در این پویش همانند سایر خیران در امر مدرسه‌سازی مشارکت داشته باشد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۵

۲۲ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88486

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک