امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۴,۱۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

Taavoni 15 Sh 300x200 - دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان گلستان برگزار شد/تجلیل از 19 تعاونی برتر در گرایش‌های مختلفاخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- همزمان با گرامیداشت هفته تعاون، در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان گلستان از ۱۹ تعاونی در گرایش‌های مختلف تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان گلستان که امروز با حضور مسوولان کشوری و استانی برگزار شد، از ۱۹ تعاونی برتر در گرایش‎های کشاورزی، صنعتی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، خدماتی، حمل و نقل، مرزنشینان، اعتبار، مسکن، عمران، اتحادیه، زنان، دانش‌بنیان، اتاق تعاون،بنیاد توسعه کارآفرین، دهیاری و فراگیر ملی تجلیل به عمل آمد.

در بخش کشاورزی از فریدون سالارخانی مدیرعامل تعاونی «مینو بذر گالیکش» از شهرستان گالیکش تجلیل شد و در بخش خدماتی از حسن تاجی مدیرعامل تعاونی «خدمات دریایی و مسافربری جزیره بندرگز» از شهرستان بندرگز تجلیل به عمل آمد.

در بخش صنعتی از فرشاد بشارتی مدیرعامل تعاونی تولیدی توزیعی «میانکاله گلستان» از شهرستان کردکوی تجلیل به عمل آمد و در بخش تامین نیاز تولیدکنندگان از محمدرضا حجی‌زاده مدیرعامل تعاونی «نانوایان گنبد» از شهرستان گنبدکاووس تجلیل شد.

در بخش فرش دستباف، تعاونی «تولیدی فرش و صنایع‌دستی خانجانی ماندگار ترکمن» از شهرستان گنبدکاووس به مدیرعاملی حصل خانجانی و در بخش حمل و نقل تعاونی «کامیونداران خودراننده علی‌آبادکتول» از شهرستان علی‌آبادکتول به مدیرعاملی احمد دینکوب به عنوان تعاونی برتر برگزیده شدند.

در بخش مرزنیشنان از مسعود ایری رئیس هیئت‌مدیره تعاونی «مرزنشینان شهرستان ترکمن» از شهرستان بندرترکمن و در بخش تامین نیاز مصرف‌کنندگان از رجب زنگانه مدیرعامل تعاونی «مصرف فرهنگیان علی‌آبادکتول» از شهرستان علی‌آبادکتول تجلیل به عمل آمد.

در بخش اعتبار تعاونی «اعتبار فرهنگیان گنبد» از شهرستان گنبدکاووس به مدیرعاملی حسین کوهستانی و در بخش اتحادیه، تعاونی «کامیونداران خودراننده علی‌آبادکتول» از شهرستان رامیان به مدیرعاملی احمد دینکوب به عنوان تعاونی برتر انتخاب شدند.

در بخش عمران از حمیدرضا جعفری مدیرعامل تعاونی «پولاد ستون خان‌ببین» از شهرستان بندرگز و در بخش مسکن از بیژن جباری مدیرعامل تعاونی «مسکن کارکنان کشت و صنعت» از شهرستان گرگان تجلیل شد.

در بخش زنان، تعاونی و تولیدی « پوشاک و پرده بهزیست گنبد» از شهرستان گنبدکاووس به مدیرعاملی سیده گوهراد صالحیان و در بخش دانش‌بنیان، تعاونی «دانش‌بنیان پارس بافت گلستان» از شهرستان گرگان به مدیرعاملی سمیه چراغی‌فر به عنوان تعاونی برتر انتخاب شدند.

در بخش دهیاری از بشیر قزلسفلو مدیرعامل تعاونی «دهیاری بخش مرکزی مینودشت » از شهرستان مینودشت تجلیل شد و در بخش فراگیر ملی از ابوالفضل عبداللهی مدیرعامل تعاونی «فراگیر فن‌آوران پیشرو بانوان گرگان» از شهرستان گرگان تجلیل به عمل آمد.

در بخش اتاق تعاون از خدر دانشور مدیرعامل تعاونی «اتاق تعاون استان گلستان» از شهرستان گرگان تجلیل شد و در بخش بنیاد توسعه کارآفرینی از مصیب جلالی مدیرعامل تعاونی « بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون» از شهرستان گرگان تجلیل به عمل آمد.

همچین از عبدالقدیر کریمی، فرماندار گنبدکاووس نیز به عنوان مدیر حامی تعاونی های استان تجلیل شد.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز